Coraz większą popularność zdobywa akcja sexed.pl autorstwa Anji Rubik. Tym razem poparcie dla inicjatywy zadeklarowała stylistka Wiganna Papina, odpowiedzialna m.in za stylizacje rodziny Kaczyńskich.

Seks jest jak jedzenie i strasznie szkoda, że robi się z tego jakieś wielkie halo – mówi Papina w rozmowie z Newseria Lifestyle – Powinien być jednak szerszy wydźwięk i naciskanie na miłość. Ja mogę to powiedzieć po tylu latach, bo to jest jak z jedzeniem, inaczej smakuje w barze mlecznym, a inaczej smakuje wykwintna kolacja w pięknym miejscu – dodaje.

ZOBACZ TAKŻE: Anja Rubik kiedyś modelka, dziś aktorka?

Stylistka Kaczyńskich

Współpraca stylistki z Kaczyńskimi trwała od 2005 roku. Papina dbała wtedy o wizerunek Lecha Kaczyńskiego w trakcie kampanii prezydenckiej. Ta współpraca zaowocowała prawdopodobnie najtrudniejszym zleceniem w jej życiu. Była odpowiedzialna za stylizacje Marty Kaczyńskiej podczas uroczystości pogrzebowych pary prezydenckiej.

–  Służyłam jej pomocą, dlatego że była jej po prostu potrzebna, jak każdej kobiecie w takiej sytuacji. Wydaje mi się, że nikt by nie odmówił pomocy akurat w tym momencie życia (…). Są to oczywistości, że pomaga się ludziom, a nie opcjom politycznym akurat w moim przypadku – mówiła potem.

#SexEd.pl

Kampania #SexEd.pl budzi wiele kontrowersji. Niedawno opisywaliśmy obrzydliwe słowa Bronisława Wildsteina pod adresem autorki kampanii Anji Rubik.

– Pani Rubik to z pewnością atrakcyjna kobieta, a więc może posiadać spore doświadczenia seksualne. Czy ma to wystarczyć, aby minister edukacji rozważała z nią uczynienie z seksu przedmiotu szkolnego? – zapytał publicysta „Sieci” sugerując, że uroda musi iść w parze z rozwiązłością seksualną.

Źródło: Newseria.pl

Najbardziej bulwersujące fakty o Janie Pawle II

Te zdjęcia nie były dla nich powodem do dumy! Gwiazdy w policyjnej kartotece [ZOBACZ!]

 

 

...

Zobacz również