W świecie polskiego show-biznesu szykuje się wojna. Po ostatnich wydarzeniach aktor Jerzy Stuhr ostro wypowiedział się o Cezarym Pazurze. Padły naprawdę mocne słowa, które nie pozostały bez odpowiedzi.

W swoim felietonie na łamach dziennika „Gazeta Krakowska” legendarny aktor Jerzy Stuhr ostro zaatakował Cezarego Pazurę. Powodem mocnych słów był udział młodszego kolegi w akcji „Różaniec do granic”.

Stuhr miał zarzucić Pazurze bluźnierczy charakter jego modlitwy. Na felieton Stuhra od razu pojawiła się reakcja samego zainteresowanego. Słynny aktor komediowy odpowiedział Stuhrowi na Facebooku.

– Jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego różańca do granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji (a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było) – to taki różaniec jest bluźnierstwem – zacytował fragment felietonu Stuhra Cezary Pazura.

Na zacytowane słowa z pełnym, może nawet przesadzonym, szacunkiem odpowiedział poniżej.

– Kochany Profesorze! Śpieszę zatem z wyjaśnieniem. Nigdy z moich ust nie padło tak idiotyczne zdanie. Zgadzam się z Panem, że modlitwa nie może być skierowana przeciwko komuś, albo czemuś. Proszę zatem Pana Profesora o nierozpowszechnianie podobnych bzdur i krzywdzących moją wrażliwość i inteligencję słów – napisał na Facebooku Pazura. – W dodatku na łamach tak szacownego pisma. Nie wypada Panu Profesorowi… – dodał aktor nawiązując do „Gazety Krakowskiej”, która na początku swojego istnienia była organem prasowym PZPR.

– Ścielę się do nóg! Dozgonny fan – Czarek Pazura – zakończył w typowym dla siebie komicznym stylu.

Źródło: facebook.com/pazura.cezary

Naukowcy otworzyli grób Jezusa - tak wygląda [ZDJĘCIA]


Oto najlepsze filmy lat 90.! Który budzi w tobie najlepsze wspomnienia?

Zobacz również