Najgorszy finał studniówki, cała szkoła zapamięta go na długo. Okropna śmierć wstrząsnęła uczniami

Najgorszy finał studniówki, cała szkoła zapamięta go na długo. Okropna śmierć wstrząsnęła uczniami Źródło: Youtube

Studniówka miała być pierwszym, najważniejszym balem. Radość jednak zmieniła się w tragedię. Podczas imprezy doszło do strasznego wydarzenia.

Studniówka to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie w etapie szkolnym, zaraz po maturze. Bal jest okazją do tańczenia i szalonej zabawy w gronie rówieśników. To także moment, w którym na chwilę uczniowie mogą zapomnieć o stresie związanym z egzaminem maturalnym, którego wyniki mają istotny wpływ na dalszą edukację młodych ludzi. Dlatego to święto rzadko kojarzy się z tragedią.

Uczniowie dąbrowskiego liceum ogólnokształcącego bawili się w najlepsze razem ze swoimi partnerami. Zaczęło się od tradycyjnego poloneza. Potem przyszedł czas na jedzenie, zabawę i pozowanie do pamiątkowych zdjęć. Balowanie miało trwać w najlepsze, by uczestnicy na długo zapamiętali ten dzień. Jednak tragiczne wydarzenie, do którego doszło, sprawiło, że o tej studniówce nikt nie zapomni zbyt szybko.

Studniówka z dramatycznym finałem

Wraz z uczniami ogólniaka, bawili się także nauczyciele. Jednym z nich był Tomasz Sztukowski - lubiany pedagog, odpowiadający za lekcje wychowania fizycznego. Mężczyzna zmarł na skutek zawału serca przed swoimi pięćdziesiątymi urodzinami. Wcześniej tragicznie zmarły nauczyciel celebrował z uczniami tę wyjątkową chwilę - tańczył i wraz ze swoimi podopiecznymi pozował do zabawnych zdjęć. Po powrocie stracił przytomność i zmarł. Nikt nie mógł przewidzieć tak nagłego i niespodziewanego obrotu spraw.

– To dla nas wszystkich szok. Jeszcze wczoraj razem się bawiliśmy – mówił dziennikarzom lokalnego serwisu Jarosław Budnik, dyrektor Zespołu Szkół w Dąbrowie.

– Był to bardzo spokojny i skromny i spokojny człowiek. Znałem go od 20 lat, razem pracowaliśmy w jednej szkole. Ani razu nie mieliśmy nawet jednej sprzeczki. Jesteśmy wszyscy w szoku, że coś takiego się stało. Nie możemy się z tego otrząsnąć. Tomek nigdy nie chorował, nic mu nie dolegało. To, co się stało, to dla nas szok – wyznał Piotr Nakoneczny, prezes dąbrowskiego Szczypiorniaka.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwszy stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP w całej Polsce. W Małopolsce BRAVO

2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Studniówka uczniów dąbrowskiego liceum zakończyła się tragedią. Jednak po Tomaszu Sztukowskim pozostaną ciepłe wspomnienia. Nauczyciel był lubiany zarówno przez podopiecznych, jak i kolegów z pracy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu
  4. Nastolatka poszła na swoją studniówkę. Wróciła zalana łzami i nie tylko, została potwornie upokorzona przez koleżankę
  5. Posmarowała twarz białkiem jajka. Efekt przerósł jej najśmielsze

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News