Gdy rodzice zobaczyli, co ich dzieci robią na studniówce, opadły im szczęki. Wszystko się nagrało, jest na co popatrzeć

Gdy rodzice zobaczyli, co ich dzieci robią na studniówce, opadły im szczęki. Wszystko się nagrało, jest na co popatrzeć Źródło: YouTube / Mariusz Łubiński

Studniówka okazuje się niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu większości licealistów. Nie bez przyczyny starają się o to, by ta wyjątkowa noc mogła zostać dobrze zapamiętana. Zadbali o to także uczniowie z Wyszkowa, którzy zachwycili zebranych robiącym wrażenie występem.

Studniówka stanowi zazwyczaj jedno z tych ważnych zdarzeń w życiu, do których wraca się pamięcią ze wzruszeniem i sentymentem. Jednak aby móc ją dobrze zapamiętać, ale przede wszystkim doskonale się bawić - zapominając na chwilę o nadchodzącej maturze - należy oczywiście odpowiednio się do niej przygotować. Przykład innym w tym zakresie dali bez wątpienia uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Wyszkowie.

Studniówka uświetniona niesamowitym tańcem

8 par tego wieczora dało wyjątkowy występ. Poza standardowym, tradycyjnym już polonezem, młodzi przygotowali dla zebranych pokaz walca. Bez wątpienia zrobił on wrażenie zarówno na ich kolegach i koleżankach, jak i rodzicach, którzy później mogli oglądać popisy swoich dzieci na profesjonalnym nagraniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż mogłoby się to wydawać łatwe, licealiści musieli spędzić na przygotowaniach naprawdę wiele czasu. Jak dowiadujemy się z nagrania, treningi trwały łącznie kilka miesięcy. Układ okazał się bowiem naprawdę skomplikowany. Nie brakowało w nim nawet podniesień, które - by wyglądały naprawdę efektownie - wymagały dodatkowych profesjonalnych przygotowań.

Uczniowie zadbali o każdy szczegół

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci
2. Już się zaczęło, żywioł dokonuje ogromnych zniszczeń: straty są gigantyczne, jedna osoba zaginęła. Fatalne informacje o pogodzie zza granicy

Wrażenie mógł zrobić także strój nastolatków. Wszyscy chłopcy mieli na sobie klasyczne białe koszule i czarne muszki. Dziewczyny wybrały proste czarne bluzki, długie rdzawe spódnice oraz buty przeznaczone nie tylko do treningów, ale i turniejów tańca towarzyskiego. Dzięki temu występ bez wątpienia okazywał się jeszcze bardziej efektowny.

Wyjątkowy występ licealistów z Wyszkowa możecie zobaczyć poniżej:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Cudowny przepis na rosół, jaki nawet nie śnił się naszym babciom. Jedna przyprawa idealnie poprawia smak
  4. Wrzuciła skorupki jajek do naczynia po winie. Rezultat jest powalający, teraz każdemu poleca robić tak samo
  5. Dagmara postanowiła zakończyć swój romans. Kilka dni później poszła do lekarza i miała łzy w oczach, powalająca diagnoza

Źródło: YouTube / Mariusz Łubiński

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News