Zamieścił ogłoszenie, że pójdzie na studniówkę. Jeden szczegół odbiera mowę, aż nie chce się wierzyć

Zamieścił ogłoszenie, że pójdzie na studniówkę. Jeden szczegół odbiera mowę, aż nie chce się wierzyć Źródło: youtube/komfort.video

Studniówka bez osoby towarzyszącej nie jest spełnieniem marzeń dla uczniów. Okazuje się, że pewien chłopak zamieścił ogłoszenie, w którym zaoferował, że pójdzie na bal. Postawił tylko jeden warunek, który należało spełnić. Jego pomysł wprost odbiera mowę, aż nie chce się wierzyć, że takie rzeczy mają miejsce.

Studniówka zbliża się wielkimi krokami, a partnera wciąż brak? Właśnie w takich chwilach z pomocą przychodzi Grzegorz z Warszawy. 28-letni przystojny blondyn w elegancko skrojonym garniturze ma tylko jeden warunek, który musi spełniać partnerka, która chce, by zabawiał ją do białego rana. 

Studniówka jeszcze nigdy nie była tak drogą imprezą

Odeszły już w niepamięć czasy, kiedy studniówka odbywała się na sali gimnastycznej należącej do szkoły,  kiedy rodzice uczniów przynosili poczęstunek, dj'em był pan od wychowania fizycznego, a uczniowie mogli założyć białe koszule. Dziś studniówka zaczęła przypominać małe wesele; wynajęta sala w hotelu, zespół, który zagra na żywo, profesjonalny catering, ale przede wszystkim kreacje, które zapierają dech w piersiach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W takim wypadku pojawić się bez partnera czy partnerki zwyczajnie nie wypada. Młodzież, która niesamowicie przejmuje się tym, co myślą o nich inni, nie pozwoli sobie na pokazanie się bez osoby towarzyszącej. Właśnie dlatego Grzegorz ma tak wiele propozycji na spędzenie niemal każdego weekendu w sezonie studniówkowym. 

Studniówka rządzi się swoimi prawami. Nikt nie chce przyjść bez osoby towarzyszącej

Jaki jest jego warunek? Maturzystka, która chce spędzić z nim studniówkę musi mu zapłacić. W ramach usługi Grzegorz gwarantuje fantastyczną zabawę do samego rana, przepełnioną śmiechem i tańcem, podkreśla też, że dojedzie w każdy zakątek Polski by spędzić niezapomnianą noc. Koszt towarzystwa mężczyzny to 900 złotych za noc.

Jak przekazał Grzegorz, wiele dziewczyn zwraca się do niego z prośbą o uczestnictwo na studniówce. Dzięki wysokiej cenie chłopak zaoszczędził już niemałą sumę pieniędzy, a przy tym fantastycznie spędza weekendy. Nie dość, że ma zagwarantowaną zabawę z młodymi dziewczynami, to jeszcze otrzymuje za to pieniądze

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie

2. Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw

W sieci ogłoszeń podobnych do tej Grzegorza jest prawdziwe zatrzęsienie. Młodzi maturzyści, którzy szukają osoby towarzyszącej bez problemu znajdą ją na portalach randkowych, ogłoszeniowych czy nawet w mediach społecznościowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Ogromny cios dla widzów TVN. Z "Na Wspólnej" odchodzi uwielbiany aktor, fanki toną we łzach
  4. Masz na ramieniu podobną bliznę po szczepionce? Prawda o jej pochodzeniu sprawia, że ludzie bledną
  5. Licealiści na studniówce pobili wszystkich uczestników "Tańca z gwiazdami". Zrobili magiczny pokaz na parkiecie, ciężko oderwać wzrok

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News