Studio Yayo znów nadaje. Nowe żarty i tort na twarzy. Robią postęp czy nie? (video)

Studio Yayo znów nadaje. Nowe żarty i tort na twarzy. Robią postęp czy nie? (video) Źródło:

W Telewizji Polskiej znowu mieliśmy okazję obejrzeć Studio Yayo, czyli program prorządowych komików Ryszarda Makowskiego i Piotra Dłużewskiego, na który spadła lawina krytyki. Panowie nie przejmują się recenzjami i dalej tworzą program, na który już wpłynęły skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. 

- Białowieża. Komisja Europejska prowadzi wnikliwe śledztwo, czy wycinka drzew prowadzona przez PiSowską dyktaturę nie dewastuje Puszczy. Do tej pory przesłuchano 5 żubrów, dwa dziki, cietrzewia i Włodzimierza Cimoszewicza. Ale jak przekonuje Minister Ochrony Środowiska pozbawienie Puszczy drzew nie naruszy ekosystemu - słuchamy w pierwszym dowcipie.

- Niezwykle sympatyczny i urokliwy Kuba Sienkiewicz, ta część info jest bez ironii, został dotknięty szykaną w Opolu i zmienił się w prawdziwego "Kilera" dobrej zmiany. Istnieją obawy, żeby się to źle nie skończyło. Psycho Killer, qu'est-ce que c'est. FAFAFAFAFAFA. Kubę lubię, ale taki żart dla inteligentnych wymyśliłem.

- Ale o co chodzi?

- Nie wiem, mówię, że dla inteligentnych. 

Znowu był telefon od pani Zofii z Milanówka, a potem podkładanie głosu pod Beatę Szydło zamiast Adama Michnika. Następnie żarty z uchodźców i piosenka Makowskiego.

- A tak się tu złożyło, że mamy nowy rząd, więc niech rekiny finansjery płyną stąd! - słyszymy w poincie.

Na sam koniec Makowski dostał tortem w twarz. Wydaje się, że komicy zaliczają progres, a drugi odcinek będzie choć trochę lepiej przyjęty niż pierwszy.

Poniżej próbka, "ledwie mrugnięcie okiem".

Poniżej cały odcinek. 

https://youtu.be/l9deQEpT0fY Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu