Studio TVP NA ŻYWO zapełniło się SWASTYKAMI! "Wyłączcie to!"

Studio TVP NA ŻYWO zapełniło się SWASTYKAMI! "Wyłączcie to!"

Takiego skandalu w Telewizji Polskiej już dawno nie było! Studio TVP w programie na żywo zapełniło się swastykami. Prowadzący był przerażony tą sytuacją. Krzyczał do osób z reżyserki, żeby to wyłączyli.

26 marca (w poniedziałek) w programie TVP Info "W tyle wizji" Rafał Ziemkiewicz i Dorota Łosiewicz prowadzili ożywioną dyskusję. Podczas telefonu od widza, na ekranach w tyłu toczyła się właściwa akcja, która skupiła uwagę społeczeństwa.

Skandal: swastyki "W Tyle wizji" TVP Info

Oczy widzów przykuły dwie ogromne swastyki, które rozciągały się na ekranie za plecami Łosiewicz i Ziemkiewicza, który zauważył symbol za plecami koleżanki i natychmiast zareagował. Zaczął krzyczeć do osób z reżyserki, że mają to wyłączyć, zanim zrobi się potężny skandal i znajdą się na okładce "New York Timesu". - Obawiam się, że nasz kolega za szybą tak się znudził naszym gadaniem, że wrzucił sobie Wolfensteina i nie zauważył, że on leci. Możesz to wyłączyć, przepraszam? Bo tam jakieś swastyki są na ścianach i wiesz, zaraz będziemy w New York Timesie na pierwszej stronie - zareagował Ziemkiewicz. Widzowie natychmiast zauważyli, że pracownicy Telewizji Polskiej mają nietypowe upodobania do gier, które promują przemoc i nazistowskie symbole. Internauci komentują, że osoba odpowiedzialna za ukazywanie symbolu swastyki w programie na żywo powinna znaleźć się na dywaniku. Choć rozumieją żarty, to uważają, że ten był wyjątkowo niesmaczny i określają go jako "grubą przesadę". Swastyki w TVP info

Najlepsze newsy dnia:

  1. UDOSTĘPNIJ! Chciał zgwałcić dziewczynę pod Warszawą, nie dajmy mu uciec
  2. Nie żyje legendarny reprezentant Polski. Ale opłakuje go cały świat
  3. Jest odpowiedź na weto Dudy. Może pożegnać się z reelekcją
Następny artykuł