Takiego skandalu w Telewizji Polskiej już dawno nie było! Studio TVP w programie na żywo zapełniło się swastykami. Prowadzący był przerażony tą sytuacją. Krzyczał do osób z reżyserki, żeby to wyłączyli.

26 marca (w poniedziałek) w programie TVP Info „W tyle wizji” Rafał Ziemkiewicz i Dorota Łosiewicz prowadzili ożywioną dyskusję. Podczas telefonu od widza, na ekranach w tyłu toczyła się właściwa akcja, która skupiła uwagę społeczeństwa.

Skandal: swastyki „W Tyle wizji” TVP Info

Oczy widzów przykuły dwie ogromne swastyki, które rozciągały się na ekranie za plecami Łosiewicz i Ziemkiewicza, który zauważył symbol za plecami koleżanki i natychmiast zareagował. Zaczął krzyczeć do osób z reżyserki, że mają to wyłączyć, zanim zrobi się potężny skandal i znajdą się na okładce „New York Timesu”.

– Obawiam się, że nasz kolega za szybą tak się znudził naszym gadaniem, że wrzucił sobie Wolfensteina i nie zauważył, że on leci. Możesz to wyłączyć, przepraszam? Bo tam jakieś swastyki są na ścianach i wiesz, zaraz będziemy w New York Timesie na pierwszej stronie – zareagował Ziemkiewicz.

Widzowie natychmiast zauważyli, że pracownicy Telewizji Polskiej mają nietypowe upodobania do gier, które promują przemoc i nazistowskie symbole. Internauci komentują, że osoba odpowiedzialna za ukazywanie symbolu swastyki w programie na żywo powinna znaleźć się na dywaniku. Choć rozumieją żarty, to uważają, że ten był wyjątkowo niesmaczny i określają go jako „grubą przesadę”.

Swastyki w TVP info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. UDOSTĘPNIJ! Chciał zgwałcić dziewczynę pod Warszawą, nie dajmy mu uciec
  2. Nie żyje legendarny reprezentant Polski. Ale opłakuje go cały świat
  3. Jest odpowiedź na weto Dudy. Może pożegnać się z reelekcją

Czy osoba odpowiedzialna za pokazanie swastyk powinna ponieść konsekwencje?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/