Studentka zdążyła powiedzieć matce trzy słowa. Chwilę później już nie żyła

Studentka zdążyła powiedzieć matce trzy słowa. Chwilę później już nie żyła Źródło: Pixabay/Ina Hall

Studentka rozmawiała ze swoją mamą, gdy nagle rozegrał się dramat. Niestety, młoda kobieta zmarła, pozostawiając swoją matkę w żałobie. Przed śmiercią zdążyła powiedzieć jedynie trzy słowa.

Studentka Lauren McCluskey miała marzenia jak każda młoda dziewczyna. Chciała realizować swoje pasje, mieć u swego boku kochającego mężczyznę i po prostu cieszyć się życiem. Niestety jej marzenia już nigdy się nie spełnią. Kobieta zmarła w dramatycznych okolicznościach, podczas rozmowy ze swoją mamą. 

Studentka niczego się nie spodziewała 

To był dzień jak każdy inny. 21-letnia Lauren spędzała czas w swoim pokoju w akademiku i rozmawiała przez telefon ze swoją mamą. Kobiety prowadziły rozmowę, gdy nagle stało się coś niespodziewanego. Głośne krzyki Lauren przeraziły jej matkę. Na początku nie wiedziała co się dzieje, jednak straszna prawda szybko wyszła na jaw. 

Młodą kobietę zaatakował mężczyzna

W pokoju Lauren rozegrało się istne piekło. W pewnym momencie do akademika wszedł jej były chłopak, 37- letni Melvin Rowland. Mężczyzna wyciągnął Lauren siłą z pokoju i wyprowadził ją z budynku. Dziewczyna zdążyła wcześniej wypowiedzieć do swojej matki ostatnie słowa, które brzmiały: 'nie, nie, nie'. Przerażona mama Lauren próbowała dociec, co się dzieje. Krzyczała do telefonu, ale nie usłyszała od córki żadnej odpowiedzi. Dopiero po chwili w słuchawce rozległ się głos współlokatorki Lauren, która znalazła leżący na podłodze aparat. Przekazała informacje, że dziewczyny nie ma, a jej rzeczy są porozrzucane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na terenie kampusu doszło do strzelaniny. Została wezwana policja i służby ratunkowe. Wkrótce studentkę znaleziono martwą w jej samochodzie. Chwilę później ktoś zauważył uciekającego mężczyznę, którym był 37-letni morderca, były chłopak dziewczyny. Krótko po tym popełnił samobójstwo w kaplicy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Mama dziewczyny znała historię ekspartnera swojej córki. Lauren często się jej zwierzała, dlatego kobieta wiedziała o kryminalnej przeszłości jej byłego chłopaka. Gdy studentka go zostawiła, mężczyzna nie mógł sobie z tym poradzić. Postanowił nie tylko skończyć ze sobą, ale pozbawił też życia niewinną Lauren. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie przechodź z dzieckiem przez ścieżkę rowerową. Czeka na Ciebie 5 tys. zł mandatu
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

źródło: Popularne

Następny artykuł