Przepiękna polska studentka wrzuciła dziecko do pieca, spłonęło żywcem. Potem kochała się tam z chłopakiem

Przepiękna polska studentka wrzuciła dziecko do pieca, spłonęło żywcem. Potem kochała się tam z chłopakiem Źródło: Maxpixel/Public

Takiego rozwoju zdarzeń nie mógł spodziewać się tata zmarłego dzieciątka. Media obiega dziś koszmarna historia matki, która wrzuciła do pieca swoje malutkie dziecko. Z początku nie powiedziała o swoim makabrycznym czynie, niedługo później znów kochała się ze swoim wybrankiem.

Ta makabra zdarzyła się naprawdę! "Super Express" poinformował, że przed lubelskim Sądzie Okręgowym ruszył proces Agaty F. 22-letnia kobieta jest oskarżona o zabójstwo, a następnie zbezczeszczenie zwłok swojej malutkiej pociechy. Tata spalonego niemowlaka o niczym nie wiedział... 

Tata wyczekiwał dziecka. Matka urodziła, a następnie... spaliła niemowlę w piecu! 

Kobieta miała urodzić dziecko w środku nocy. Następnie włożyła go w worek, po czym wrzuciła do pokojowego pieca. Spaliła żywcem swoje dziecko, a następnego dnia, po tym jak jej partner wyszedł z pokoju rozpaliła ogień. Dziecko spłonęło żywcem. Tata do dziś nie może uwierzyć w to co się wydarzyło...

- Bałam się, że dziecko pokrzyżuje mi plany na przyszłość. Dobrze mi szło - mówiła oskarżona, która w chwili zatrzymania była studentką bezpieczeństwa wewnętrznego na jednej z lubelskich uczelni.

Nie przyznała się jednak do zabójstwa dziecka. Przed sądem powiedziała, że... urodziła martwe dziecko i dalej nie wiedziała co robić.

- Dziecko urodziło się martwe. Po porodzie było sine i nie oddychało. Trzymałam ją przez pięć minut w ramionach, nie wiedziałam, co robić – mówiła śledczym, cytowana dziś przez "Super Express".

Przybity takim obrotem spraw był tata spalonego dziecka, Rafał M. Media dowodzą, że to mieszkaniec sąsiedniej wsi, który zakochał się w Agacie. Wspominał, że chce mieć w przyszłości z wybranką pociechę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chciałem się z nią ożenić. Za rok planowałem wesele - mówił w sądzie na rozprawie, zapewniając, że nie wiedział o ciąży partnerki... mimo regularnego nocowania u siebie.

Agata F. o ciąży dowiedziała się w marcu 2018 r. Podobno nikomu nie powiedziała o porodzie. Czytamy, że "urodziła w łazience, kiedy domownicy spali". Bliscy natrafili na zwęglone szczątki dziecka, sprzątając w pokoju...

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez 
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni".
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

źródło: Super Express

Następny artykuł