Student z Krakowa pokazał zdjęcie swojego pokoju w akademiku. Aż ciężko uwierzyć, co się w nim znajduje

Student z Krakowa pokazał zdjęcie swojego pokoju w akademiku. Aż ciężko uwierzyć, co się w nim znajduje Źródło: flikr

Student z Krakowa zaskoczył wszystkich, publikując zdjęcie ze swojego pokoju w akademiku. Aż dziw bierze, że wcześniej nikt się nie zorientował, co znajduje się za drzwiami. Gdyby nie zdjęcia, sprawa nigdy nie ujrzałab światła dziennego.

Student potrafi zaskoczyć pomysłowością. Dla niego problemy nie istnieją, wie, że znajdzie rozwiązanie na wszystko. W tym przypadku nikt się nie spodziewał, że za drzwiami jednego z pokoi w akademiku znajduje się taka niespodzianka. Gdyby student nie wrzucił do sieci zdjęcia, które przedstawia jego pokój, prawda mogła by nie ujrzeć światła dziennego. 

Student z Krakowa zaskoczył wszystkich zdjęciem ze swojego pokoju

Pomysłowy student uczęszcza do Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i to właśnie w uczelnianym akademiku wprawił wszystkich w zaskoczenie, kiedy wrzucił do sieci zdjęcie, przedstawiające jego pokój. Zdjęcie szybko zaczęło bić rekordy popularności. Chyba nikt się nie spodziewał, że student może zdecydować się na takie wyposażenie akademickiego pokoju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewien student postanowił, że w jego pokoju postanie jacuzzi. W tym celu zakupił pompowaną wannę, wniósł ją w pudełku na piętro akademika, rozłożył i wypełnił po brzegi wodą. Oczywiście musiał pochwalić się tym w sieci - tak, aby nikt nie miał wątpliwości, że jego pokój jest najlepszy. 

Student za nietypowe wyposażenie może zostać ukarany

Żarty, żartami, ale pomysł studenta mógł wywołać wiele przykrych konsekwencji. Okazuje się, że jacuzzi mogło pomieścić aż 1000 l wody.

- Jacuzzi zostało już zdemontowane, a woda wypompowana. Sprawą zajmuje się specjalna komisja, która ustali, czy taka ilość wody mogła spowodować zagrożenie dla konstrukcji budynku i jego mieszkańców - przekazała rzeczniczka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Napad na polskich turystów za granicą. Przestępcy weszli do autokaru

2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Kiedy sprawa zostanie przeanalizowana, konsekwencje wobec studenta zostaną wyciągnięte. Wysokość kary dla zabawnego studenta zostanie wyznaczona w oparciu o wyniki analiz. Na pewno okolicznościami łagodzącymi będzie fakt, że student do tej pory nie sprawiał żadnych problemów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Wszyscy trzymali za niego kciuki. Niestety, nie żyje Daniel
  4. Mama jeszcze przeżywa żałobę po synku, a już zmaga się z kolejną tragedią. Została jej tylko nadzieja
  5. Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News