Student oddał zgubiony portfel właścicielowi. Kilka tygodni później otrzymał list, który rozrywa serce

Student oddał zgubiony portfel właścicielowi. Kilka tygodni później otrzymał list, który rozrywa serce Źródło: youtube/fox8/

Student znalazł portfel i choć mógł zabrać z niego pieniądze i zwyczajnie wyrzucić, postanowił zwrócić go w ręce właściciela. Młody mężczyzna szybko puścił całą sprawę w zapomnienie, przez co był niezwykle zaskoczony, gdy kilka tygodni później otrzymał list.

Student zachował się naprawdę odpowiedzialnie, zwracając komuś zgubiony portfel. Nie uważał tego jednak za nic wielkiego, mimo wyrazów wdzięczności właściciela. Szybko zapomniał o całej sprawie i wrócił do codziennych obowiązków. Jakiś czas później otrzymał wiadomość, która rozrywa serce na kawałki. 

Student oddał właścicielowi jego zgubiony portfel 

Justin mieszka w Północnej Karolinie, gdzie na co dzień studiuje. W czasie, gdy wracał do domu wstąpił do sklepu. To właśnie tam, po skończonych zakupach, tuż przy swoim samochodzie znalazł męski portfel. Postanowił być uczciwy i wiedząc, jak ważne dokumenty znajdują się w jego wnętrzu zdecydował, że poczeka na parkingu, a właściciel być może sam zjawi się szukając zguby. 

Czas mijał, a po portfel nikt się nie zgłosił, dlatego Justin postanowił zajrzeć do środka i odnaleźć adres zamieszkania. Szybko zjawił się pod domem, gdzie mieszkał Chris i jego żona Peaches. Student oddał mężczyźnie jego własność i otrzymał wielkie wyrazy wdzięczności. Justin nie uważał tego jednak za nic spektakularnego, dlatego szybko się pożegnał i wrócił do siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka tygodni później dostał list, który rozrywa serce 

Minęło kilka tygodni, a student zdążył już zapomnieć o sprawie z portfelem. Nagle otrzymał kopertę, w której znajdowało się 50 dolarów i list. Jego treść była porażająca. Adresatką korespondencji była Peaches, która przesłała Justinowi znaleźne. Poniżej wyjaśniała, dlaczego zrobiła to dopiero teraz. 

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. 500 plus razy dwa, a nawet trzy. Są sposoby, by powiększyć świadczenie

- Justin, z tej strony Peaches. Spotkaliśmy się, kiedy przyjechałeś do naszego domu i zwróciłeś mojemu mężowi portfel. Poprosił mnie, abym w ramach podziękowań, za Twój dobry uczynek, przesłała Ci 50 $. Przepraszam, że trwało to tak długo. Niestety Chris zmarł nagle kilka tygodni temu i pośród tego wszystkiego, zwyczajnie o tym zapomniałam - napisała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  2. Znaki zodiaku z najtrudniejszym charakterem. Od tych osób najlepiej trzymać się z daleka. Nie będą dobrymi partnerami!
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: newsner 
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News