Student
Pixabay.com arembowski
Konrad Karpiuk - 10 Maja 2020

Dramatyczne poszukiwania polskiego studenta. Świadkowie wyjawili porażające fakty

Student przebywał na wymianie uniwersyteckiej za granicą. Trafił na wyjątkowo pechowy moment, bo akurat w trakcie epidemii koronawirusa. Wraz z przyjaciółmi chciał skorzystać z tego, że poluzowano rządowe ograniczenia. Wybrał się z nimi na wycieczkę, w trakcie której doszło do tragicznych wydarzeń. Świadkowie oglądali z przerażeniem, co się dzieje z młodym studentem, teraz trwa akcja poszukiwawcza.

Student z Polski brał udział w wymianie uniwersyteckiej na Słowenii. 23-latek w sobotę przebywał w wiosce Socza, niedaleko rzeki o takiej samie nazwie. Towarzyszyło mu czterech przyjaciół. Niedaleko znajdowała się popularna atrakcja turystyczna, Wielki Wąwóz Soczy.

Student z Polski zaginął zagranicą. Tragiczne doniesienia

23-letni student z Polski miał podczas wycieczki z przyjaciółmi wpaść do rzeki Socza. Jak informuje policja, późnym popołudniem wraz z przyjaciółmi szedł ścieżką wzdłuż wąwozu. Miał podejść do krawędzi nawisu, a następnie stracić równowagę i wpaść prosto do rzeki. Świadkowie widzieli, jak przepłynął około 10 metrów, później stracili go z oczu.

Prognoza pogody na najbliższe dniZacznie się już dzisiaj. Zagrożenie zdrowia i życia w dwóch województwachCzytaj dalej

Po tych tragicznych wydarzeniach natychmiast zadzwoniono po służby. Rozpoczęto akcję poszukiwawczą, ale przerwano ją koło godziny 22.00 z powodu trudnych warunków nocnych. Dzień później, nad ranem wznowiono poszukiwania 23-latka. Zawieszono je po południu, w poniedziałek służby mają dalej poszukiwać polskiego studenta.

W akcji poszukiwawczej bierze 30 osób, trudne warunki akcji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka - tajemnicze okoliczności śmierciZmarła w tajemniczych okolicznościach, o jej śmierć podejrzewano największe gwiazdy. Córka po latach przerwała milczenieCzytaj dalej

W akcji poszukiwawczej wzięło udział aż 30 osób. Niestety, jak wiemy już z innych przypadków, takich jak ten Kacperka, poszukiwania w wodzie potrafią trwać kilkanaście dni. Jak zresztą mówił nurek, który znalazł chłopca, akcja w tak trudnym terenie może wydłużyć się do miesiąca, a często wcześniejsze jej zakończenie jest łutem szczęścia.

Dzisiaj grzeje:

1. Łukasz Szumowski przekazał dramatyczne wieści. Gdyby nie jeden szczegół, Polska miałaby już tendencję spadkową

2. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków

Socza to rzeka, która przepływa przez Włochy i Słowenię, jej długość to około 140 kilometrów. Ukształtowanie terenu nie ułatwia poszukiwań, to typowo górska rzeka, to też jest w otoczeniu wąwozów i wysokich skał. W najbliższych dniach być może dowiemy się więcej o losach studenta z Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków
  2. Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?
  3. Od wczoraj wielu Polaków otrzymuje SMS-y od MZ. Gdy go dostaniesz, natychmiast musisz zrobić ważną rzecz
  4. Media obiegły niebywałe informacje o byłym Alicji Bachledy-Curuś. Poderwał największą gwiazdę Hollywood
  5. Dramatyczne poszukiwania polskiego studenta. Świadkowie wyjawili porażające fakty
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Gwałciciel miał spędzić w więzieniu ponad 50 latSkazali go za gwałt, miał siedzieć ponad 50 lat. Nieoczekiwanie stała się rzecz, której nikt nie był w stanie przewidziećCzytaj dalej

Źródło: Radiozet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News