Studenci UW na wojnie z dziekanem. Nagrali 20 minut dissu, wulgarnie przerobili hymn Polski (video)

Ponad tydzień temu donosiliśmy o piosence studentów Uniwersytetu Warszawskiego, która uderza w kadrę pracowniczą uczelni. Okazuje się, że to nie koniec wojny między studentami, a kadrą naukową Uniwersytetu.

Na YouTubie opublikowana została kolejna piosenka szkalująca władze UW. Studenci w materiale liczącym ponad 20 minut zawarli 9 przeróbek znanych utworów. W każdym z nich nie brak przekleństw i ostrych słów pod adresem kadry naukowej uczelni.

Najbardziej jednak szokuje pierwszy z utworów, który jest przeróbką polskiego hymnu narodowego, Mazurka Dąbrowskiego. W tekście nie brakuje oczywiście obelg pod adresem dziekana, który nazywany jest "ruską szmatą" i oskarżany o bicie żony.

 - Hej dziekanie, ruska szmato, w kibel mordę schowaj. Póki żonę w domu bijesz, spokojna twa głowa. Żywy, żywy duch dziekański lecz zaliczył zgona - śpiewają nieznani wykonawcy w rytm hymnu polskiego.

Nie wiadomo jednak o którego dziekana dokładnie chodzi. W każdym z materiałów mowa bowiem o "dziekanie", jednak nie podawane są żadne personalia.

https://www.youtube.com/watch?v=RG4bZym_B6g Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:
źródło: youtube.com pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News