Studenci uniwersytetu w Cambridge wzięli udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Wszystkie fotografie znajdą się w specjalnym kalendarzu, z którego dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne – w tym głównie pomoc uchodźcom. 

Studenci Cambridge, którzy pomiędzy zajęciami udzielają się również sportowo (piłka nożna, hokej, siatkówka, pływanie itd.) postanowili wziąć udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej.

Kompletnie nadzy studenci i studentki pozują do zdjęć na tle historycznych budowli w całym Cambridge i okolicach (Ogród botaniczny, Fitzwilliam Museum i historyczny Union Chamber), odgrywając tematyczne scenki sportowe.

Wszystkie fotografie trafią do specjalnego kalendarza, z którego dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne, w tym głównie pomoc uchodźcom z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Cena kalendarza wynosi 10 funtów za sztukę.

 – Chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, by zdobyć więcej pieniędzy na cele charytatywne. Wpadliśmy na pomysł, by pokazać piękno Cambridge i piękno naszych studentów – powiedziała w rozmowie z mediami organizatorka sesji, studentka Rowenna McGill.

Jak przyznaje oprócz szlachetnego celu jakim się kierowali, podczas sesji bardzo dobrze się bawili.

 – To była świetna zabawa. Zebranie grupy nagich osób w jedno miejsce musiało być zabawne. Wszyscy chłopcy bardzo chętnie się rozbierali i w pewnym momencie musiałam ich poprosić, by założyli ubrania, tak się wczuli. A dziewczyny przygotowały się na długo przed sesją, by ich ciała wyglądały dobrze. Mam wiele szacunku do dziewczyn, które wzięły w tym udział, bo to wymaga dużo odwagi i pewności siebie – powiedziała młoda studentka.

pic1 pic2 pic3 pic4 pic5 pic6 pic7 pic8 pic9

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh, źródło: daily mail

...

Zobacz również

Zobacz również