Prawdziwy dramat rozegrał się w Wielki Czwartek. Miała miejsce strzelanina, policja informuje już o pierwszych osobach rannych, w tym śmiertelne. Służby robią co mogą, by powstrzymać napastnika.

Do strzelaniny doszło w mieście Plano w stanie Teksas, przy ulicy Alma Drive. Według wstępnych informacji do dramatu doszło w kompleksie apartamentowców. Policja informuje na razie o jednej osobie zabitej i co najmniej trzech rannych. To jednak dopiero początkowe informacje. Liczba ofiar może rosnąć.

Strzelanina w Teksasie

Według informacji służb, badających tragedię, strzelec otworzył ogień do osób, które były mu znane. Następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Nadal jest na wolności, obecnie jest poszukiwany przez funkcjonariuszy służb mundurowych.

Media informują o wielokrotnych strzałach, które padły wewnątrz i na zewnątrz zabudowań. Na miejsce tragedii wysłano ogromną liczbę ambulansów i radiowozów. Można spodziewać się kolejnych informacji o rannych już niebawem.

Miejsce, w którym doszło do strzelaniny, jest bardzo blisko lokalnego szpitala. Zagrożenie objęło zatem nie tylko ofiary przestępcy, ale także pacjentów placówki.

Plano, Teksas, USA

W Plano w Teksasie jest obecnie godzina 10.40. Na miejscu tragedii operują jednostki policji i pogotowie. Część ludzi została zmuszona do opuszczenia swoich mieszkań w związku ze strzelaniną, o czym informują za pomocą mediów społecznościowych.

Obecnie w Teksasie trwają rozgrywki baseballowe, w związku z czym ogromne siły policyjne są zajęte zabezpieczaniem wydarzeń sportowych.

Strzelanina w Teksasie
fot. twitter.com/MajorNews911

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Strzelanina w szkole! Wielu rannych, budynek zabarykadowany
  2. Atak w Wielki Czwartek! Ogromna obława na zamachowca
  3. Próba zamachu na życie Angeli Merkel. Jest nagranie

Czy jesteś za dostępem do broni palnej?

Loading ... Loading ...

Tam śmierć to codzienność! 10 najcięższych więzień świata [ZDJĘCIA]


Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]