Strzelanina na ogromnym festiwalu! Dziesiątki rannych

Strzelanina na ogromnym festiwalu! Dziesiątki rannych

Całe Stany Zjednoczone są w szoku po makabrycznych wydarzeniach w mieście Trenton. Podczas festiwalu doszło do strzelaniny, w której ucierpiały dziesiątki ludzi, w tym też dziecko.

Do tragedii doszło około godziny 2:50 w nocy z soboty na niedzielę w amerykańskim mieście Trenton w stanie New Jersey. Według ustaleń policji rannych jest około 20 osób w tym 13-letni chłopiec. Napastnicy po całej akcji porzucili broń, przy pomocy której dokonali zbrodni. Okoliczności całego zajścia bada policja, motyw ich działania nie jest jeszcze znany.

Strzelanina w mieście Trenton

Całe zdarzenie miało miejsce podczas trwania festiwalu Art All Night Trenton 2018. Nic nie zapowiadało nadejścia tragedii. W pewnym momencie grupa mężczyzn wyciągnęła broń i zaczęli strzelać do uczestników. Rannych jest około 20 osób, które zostały przetransportowane do szpitali. Policja zastrzeliła jednego z napastników, udało im się również pojmać kolejnego z nich. Impreza rozpoczęła się w sobotę o godzinie 15 i miała potrwać 24 godziny. Ze względu na strzelaninę została przerwana wcześniej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Violetta Villas skrywała tajemnice. Chodzi o jej ciało
  2. Jej książki znali wszyscy. Nie żyje słynna, polska pisarka
  3. Gwiazda odchodzi z TVP i ujawnia koszmarne kulisy pracy. „Jak to może być legalne?!”
źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News