Służby biją na alarm! Strażacy ledwo nadążają

Służby biją na alarm! Strażacy ledwo nadążają

Najpierw była piękna pogoda i upały. Wszyscy cieszyliśmy się, że ciepłe lato nas nie opuszcza. Gwałtowna zmiana aury jest nie tylko zaskoczeniem, ale również stwarza niebezpieczeństwo. Strażacy ledwo nadążają! 

Najpierw było pięknie i słonecznie, potem nastał czas ochłodzenia, deszczu i burz. Niestety, takie gwałtowne zmiany pogody są często bardzo niebezpiecznie. Doskonale wiedzą o tym służby, które biją na alarm. Strażacy ledwo nadążają ze zbieraniem zniszczeń. Nad całą Polską przechodzą gwałtowne burze z gradem. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało w związku z tym ostrzeżenia aż dla 9 województw. Już teraz w dużym niebezpieczeństwie są: Dolnym Śląsk, Opolszczyzna, Śląsk i Wielkopolska.

Pogoda uprzykrza życie służbom

Ostrzeżenia I stopnia dotyczą województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Na Śląsku strażacy mają pełne ręce roboty, ciągle wyjeżdżają do nowych zgłoszeń. Są to głównie zalane piwnice i przeciekające dachy. Zgłoszeń jest dużo między innymi w Zabrzu i Jastrzębiu Zdroju. Apelujemy o ostrożność. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński przemówi do narodu. W partii ogromna burza
  2. Pawłowicz zaatakowała piłkarzy. Boniek odpowiedział jej w mistrzowskim stylu
  3. Kinga Duda zniknęła. Córka Prezydenta „jakby rozpłynęła się w powietrzu”
  4. Szokujące słowa Maryli Rodowicz ws. Jana Pawła II. „To nie były erotyczne sny”
  5. Śmierć zabrała szczęście Dodzie. Michał Szpak w centrum tragedii zrobił coś niesamowitego (VIDEO)
Źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News