Strażacy
Spangdahlem AF
Konrad Karpiuk - 3 Maja 2020

Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy. Po wielu godzinach strażacy odkryli ciało

Strażacy w trakcie przeprowadzonej akcji natknęli się na coś, czego woleliby nie zobaczyć na własne oczy. Akcja trwała kilka godzin, gdy nagle odnaleźli ciało. Niestety, nie spodziewano się takiego tragicznego obrotu spraw. Na miejsce przyjechała już policja oraz prokuratura, aby do końca wyjaśnić sprawę.

Strażacy z Głogowa, w sobotę 2 maja, przed godziną 18 otrzymali zgłoszenie o pożaru w miejskim bloku. Po przyjeździe na miejsce, okazało się, że pożar objął kilka pomieszczeń. Podjęto akcje gaśniczą, w trakcie której doszło do porażającego odkrycia, w płonących pomieszczeniach ktoś był.

Strażacy w trakcie poszukiwań natknęli się na ciało

Do pożaru doszło w bloku przy ulicy Piasta Kołodzieja. Okazało się, że pożar rozprzestrzenia się głównie w jego piwnicach. Na miejsce wkroczyli strażacy ze sprzętem gaśniczym. W trakcie gaszenia pożaru, natrafili na zwłoki starszego mężczyzny, który musiał przebywać w piwnicy w momencie wybuchu pożaru.

Mama przerwała milczenieMama zamordowanej 16-latki przerwała milczenie. Ujawniła porażającą prawdę o koleżance, włos się jeży na głowieCzytaj dalej

- Ofiara to 65-letni mieszkaniec tego bloku, który miał prawo przebywać w pomieszczeniu piwnicznym, w którym go znaleziono - poinformował oficer prasowy policji w Głogowie, Bogdan Kaleta.

Na miejsce przyjechał wysłannik prokuratury, który ma zbadać przyczyny pożaru. W czynnościach pomaga mu policja. Jak dowiedział się portal Nasze Miasto Głogów, 65-latek często nocował w piwnicy. Są to jednak niepotwierdzone oficjalnie informacje.

Strażacy mają ręce pełne roboty. Fatalne efekty suszy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy poznają szczeniakaW domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

Ostatnio w Polsce strażacy mają mnóstwo pracy. Epidemia koronawirusa wcale nie sprawiła, że pożarów jest mniej, a do tego susza i brak opadów deszczu zwiększa ryzyko pożarów. Szczególnie problematycznie jest w okolicach Śremu, gdzie doszło do kolejnego, kilkudniowego pożaru składowiska odpadów.

Dzisiaj grzeje:

1. Minister edukacji się wygadał. Dzieci wrócą do szkoły szybciej, niż każdy się spodziewał?

2. Miał być najbrzydszym panem młodym w historii. Przeszedł przemianę, która odbiera mowę

Ponadto jednym z bardziej znamiennych efektów suszy jest pożar Biebrzańskiego parku narodowego. Chmura, która powstała w wyniku ogromnego pożaru, zaczęła przesuwać się w kierunku stolicy. Ogień strawił już kilka hektarów parku narodowego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła niezwykle smutna wiadomość. Nie żyje Halina Szpilman
  2. Wielki gwiazdor zatrzymany przez policję. Bił swoją dziewczynę tak, że straciła ciążę. Przerażające zdjęcia (FOTO)
  3. Andrzej Duda wydał specjalne oświadczenie. Wiadomość gruchnęła jak grom z jasnego nieba
  4. Genialny trik na gotowanie mleka. Już nigdy się nie przypali, wystarczy pamiętać jedną rzecz
  5. Niesłychane, jak Polsat potraktował Pawła Królikowskiego. Antek ujawnił całą prawdę, ciężko powstrzymać łzy
  6. Niechcący ujawnił sekretny przepis na panierkę z KFC. Jej niezwykłość zadziwia wielu

SynSyn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieciCzytaj dalej

Źródło: Nasze Miasto Głogów

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News