Straż Marszałkowska odpychała niewygodnego dziennikarza. Byleby tylko nie zadał trudnego pytania

Straż Marszałkowska odpychała niewygodnego dziennikarza. Byleby tylko nie zadał trudnego pytania Źródło: screen twitter.com/Michał Szczerba

Straż marszałkowska bardzo nie chciała, aby niewygodny dziennikarz dostał się do szefowej Kancelarii Sejmu, a wszystko tylko po to, aby nie mógł zadać trudnego pytania.

W zeszłym roku straż marszałkowska uzyskała dodatkowe przywileje, a teraz jej członkowie zachowują się jak prawdziwi ochroniarze, którzy za wszelką cenę będą osoby oddanej pod ich opiekę. Tym razem chodzi o szefową Kancelarii Sejmu Agnieszkę Kaczmarską, do której podejść chciał dziennikarz stacji TVN. Niestety, jego starania zostały bardzo szybko pohamowane.

Nie da się ukryć, że ostatnie dni w polskiej polityce upływają nam pod znakiem afery, która dotyczy oczywiście Marka Kuchcińskiego i jego lotów, które odbywał wraz z rodziną. Nie wiadomo dokładnie, jakie pytanie chciał zadać dziennikarz, ale bardzo możliwe, że było ono związane właśnie z tymi wydarzeniami.

Straż marszałkowska szarpie się z dziennikarzem

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami, a w mediach co rusz pojawiają się kolejne niewygodne informacje związane z osobami powiązanymi z obecnymi władzami. Fakt, że PiS chce uniknąć za wszelką cenę dalszych kompromitacji, raczej nie powinien nikogo dziwić, ale raczej władza nie powinna się uciekać do takich środków.

Cała sytuacja została zarejestrowana na nagraniu, które momentalnie obiegło cały Polski internet, a za jego publikację odpowiada poseł Michał Szczerba. Polityk zrobił to poprzez swój profil na portalu Twitter. Na zamieszczonym filmie dokładnie widać, jak jeden z członków straży marszałkowskiej odpycha dziennikarza od Agnieszki Kaczmarskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, według polityka strażnik, który widoczny jest na nagraniu w ubiegłym roku szarpał się z Iwoną Hartwich, która przewodziła protestowi osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, który trwał w Sejmie przez 40 dni.

 - Strażnik Marszałkowski znany z szarpania Iwony Hartwich podczas protestu rodziców osób niepełnosprawnych, w miejscu publicznym, poza terenem Sejmu, jak prywatny ochroniarz broni dostępu mediów do szefowej Kancelarii Sejmu A. Kaczmarskiej, odpychając i szarpiąc reportera TVN. Niebywała bezkarność - pisze Michał Szczerba.

Niestety przykro jest widzieć, że nawet w tak ważnym dniu dla wszystkich Polaków, jak rocznica wybuchu powstania warszawskiego nie mógł się obyć bez takich sytuacji, w których dodatkowo biorą udział czołowi polscy politycy.

Całe nagranie można zobaczyć tutaj.

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. 6,500 osób pilnie ewakuowanych! Brytyjska tama może zaraz runąć
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  6. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  7. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach

 

źródło: Na Temat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu