Niewyobrażalne, jakie rzeczy 12-letnia Polka zrobiła staruszce. Nie miała dla niej żadnej litości

Niewyobrażalne, jakie rzeczy 12-letnia Polka zrobiła staruszce. Nie miała dla niej żadnej litości Źródło: Pixabay.com sabinevanerp

Staruszka niczego nie podejrzewała, nie spodziewała się niebezpieczeństwa ze strony 12-latki. Policja zatrzymała dziewczynkę z Polski oraz jej krewnych, którzy bez skrupułów wykorzystali starszą mieszkankę Mönchengladbach w Nadrenii Północnej-Westfalii w Niemczech.

Staruszka z Mönchengladbach w Nadrenii Północnej-Westfalii nie podejrzewała, że 12-letnia dziewczynka będzie w stanie zachować się w tak bezduszny sposób. Policjanci zatrzymali dziecko z Polski oraz jej krewnych, którzy bez skrupułów wykorzystali starszą kobietę.

Staruszka padła ofiarą oszustwa, w którym udział brała 12-latka z Polski

Policjanci nie bez powodu stale ostrzegają starsze osoby przed oszustami, którzy bez skrupułów wykorzystują ich naiwność i dobre serce. Wyłudzanie pieniędzy od staruszków jest niezwykle popularną metodą działania wielu przestępców, a odzyskanie skradzionych kwot jest niezwykle trudne. Przez zbytnią ufność, można stracić dorobek całego życia.

Starsza kobieta z miejscowości Mönchengladbach w Niemczech padła ofiarą oszustwa "na wnuczka". Staruszka odebrała telefon od mężczyzny, który przekonał ją, że jest jej krewnym i uległ poważnemu wypadkowi. Oszust poprosił ją o pomoc finansową, a kobieta uwierzyła w jego słowa. Niemka przekazała mu kilka tysięcy euro, a pieniądze odebrała od niej 12-letnia dziewczynka. Staruszka nie spodziewała się, że dziecko bierze udział w oszustwie.

Staruszka przekazała 12-letniej dziewczynce kilka tysięcy euro. Dziecko działało na polecenie swojego krewnego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka została zatrzymana przez policję, a pieniądze staruszki udało się odzyskać. Okazało się, że 12-latka mieszka w tym samym mieście w dzielnicy w Hünfeld i ma polskie obywatelstwo. Po pieniądze przyjechała sama, najpierw pociągiem, a później taksówką. Odebrała je od staruszki, a następnie przekazała łup swojemu krewnemu.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko ma się zacząć już na dniach. Wizja Jackowskiego załamała wiele osób

2. Kiedy skończymy nosić maseczki? Łukasz Szumowski właśnie dał jasną odpowiedź obywatelom

Sprawę oszustwa staruszki z Mönchengladbach prowadzi Prokuratura w Fuldzie. Na razie niemiecka policja nie przekazała żadnych informacji o krewnym 12-latki, który zaplanował akcję i wykorzystał małoletnią dziewczynkę do wyłudzenia pieniędzy od starszej Niemki. Funkcjonariusze wciąż prowadzą śledztwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Parenting: Lekarze byli w błędzie? Pomylono chorobę Kawasakiego z innym schorzeniem
  2. Smutna informacja pogrążyła miliony Polaków. Nie żyje Henryk Jaskuła
  3. Synek skarżył się na ból w buzi. Mama zajrzała do środka i stanęła jak wryta, wielkie zagrożenie dla wielu dzieci
  4. Niezawodny przepis Andrzeja na sernik. Kluczem jest nieprawdopodobny składnik, który powala smakiem
  5. Siostra górnika przerwała milczenie. Ujawniła, jak naprawdę wygląda sytuacja zakażonych górników, ręce opadają
  6. Zjawiskowa sztuczka z arbuzem. Wywołuje we wszystkich głębokie zdumienie

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News