Świat show-biznesu potrafi pożreć, przeżuć i wypluć nawet najtwardszych ludzi. Wśród takich jawi się nam Agata Kulesza. Aktorka gra role pełne charakteru i emocji. A jak wygląda jej sytuacja życiowa? Był czas, że naprawdę tragicznie.

Agata Kulesza ma obecnie 46 lat. Przez długi czas zmagała się z zawodową suszą. Kiedy więc wreszcie dostała rolę, która pozwoliła się jej wybić i kariera ruszyła do przodu – nie odmawiała nikomu. Brała każdą ofertę, gotowa była grać każdą rolę. Tak dynamiczna kariera zaczęła mocno odbijać się na zdrowiu i życiu rodzinnym.

– Raz trafiłam do szpitala z objawami zawału, a okazało się, że to tylko brak potasu, który został wypłukany przez stres. Szczególnie trudno zniosłam zamieszanie po sukcesie „Idy”. W pewnym momencie byłam wrakiem człowieka. Przez wiele tygodni budząc się rano, już byłam zmęczona. Nie zauważałam, że liście spadają i zmieniają się pory roku – wyjawiła mediom.

W pewnym momencie Kulesza zorientowała się, w jak dramatycznej sytuacji się znalazła. Postanowiła zwolnić tempo, zmieniła priorytety. Zaczęła bardziej przebierać w licznych ofertach pracy. Odrzucała role nawet od najbardziej uznanych reżyserów. Postanowiła, że będzie grać tylko te role, które faktycznie chce zagrać.

Wróciła do formy przede wszystkim dzięki temu, że znów zaczęła czas spędzać z rodziną, to znaczy ze swoim mężem – Marcinem Figurskim – i córką, 20-letnią Marianną. Zresztą najbardziej aktorkę cieszy właśnie to, że jej kariera wystartowała dopiero w ostatnich latach.

– Za sukces zawsze najwyższą cenę płacą dzieci. Na szczęście mnie się to wszystko przydarzyło, kiedy córka miała kilkanaście lat – mówi Agata Kulesza.

Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

...

Zobacz również