Diana Lebiediewa, wnuczka znanego rosyjskiego miliardera, zginęła w straszny sposób. 19-latka pędziła luksusowym samochodem wraz ze swoim 24-letnim kolegą, co zakończyło się tragicznie. Młodzi ludzie wypadli z mostu i utopili się w jeziorze. 

Do wypadku doszło w Szwajcarii, w której Diana mieszkała na co dzień. 19-latka była znana z tego, iż uwielbiała luksusowe, szybkie samochody. Niestety jej pasja spowodowała, iż straciła życie.

„Księżniczka Diana”, jak nazywały ją rosyjskie media, poruszała się ekskluzywnym BMW. Mknąc \po moście z potężną prędkością o godzinie czwartej nad ranem przebiła się przez ogrodzenie i wpadła do jeziora.

Na miejscu szybko pojawiła się policja i ekipa ratunkowa, ale młodzi ludzie zostali już znalezieni martwi. Poinformowano, że nie mieli szans na przeżycie.

Na 19-latkę już wcześniej zwracały uwagę rosyjskie media z racji tego, iż jej dziadek, Platon Lebiediew, był zamieszany w różne afery i został skazany na 13 lat więzienie za niepłacenie podatków, przywłaszczenie powierzonego mienia, fałszowanie dokumentów, przywłaszczenia ropy naftowej i wypranie uzyskanych w ten sposób pieniędzy.

wnuczka wnuczka1 wnuczka2 wnuczka3

...

Zobacz również