Teleturniej „Familiada” od lat króluje na ekranach w polskich domach. Jest nie tylko dobrą zabawą, ale także kopalnią przezabawnych dowcipów. Tym razem jeden z uczestników „popisał się” wyjątkową pomysłowością.

Uczestnicy „Familiady” są autorami niezliczonej liczby dowcipów. Najsłynniejsza jest chyba odpowiedź na pytanie o „więcej niż jedno zwierzę”, na które padły odpowiedzi: lama i owca. Kuriozalną nieświadomością odnośnie do wielkości państw świata pochwalili się dziennikarze, wymieniający Koreę Południową, Amerykę Południową i Anglię.

Czego można dokonać?

Tym razem jeden z graczy nie do końca zrozumiał pytanie. W finale odcinka padło między innymi pytanie „Czego można dokonać?”. Wcześniej odpowiadający kolega z drużyny pojął, o co chodzi i stwierdził, że dokonać można odkrycia.

Jednak ogromny stres robi swoje i drugi odpowiadający kompletnie się zagubił. Na pytanie o to, czego można dokonać, odpowiedział… „spłodzić dziecko”. Jest to z pewnością pewne dokonanie, jednak dosyć powszechne i w niczym się nie wyróżniające. Odpowiedź nie znalazła się wśród tych, których udzielili ankietowani „Familiady”. Najwyżej punktowaną odpowiedzią okazał się „wybór”, którego przede wszystkim można dokonać. Ta odpowiedź nie przyszła jednak do głowy uczestnikowi.

Fragment odcinka z niefortunną odpowiedzią został udostępniony na oficjalnym facebookowym koncie teleturnieju. Komentarze pod nim nie pozostawiają wątpliwości. Ta odpowiedź stanie się kolejnym hitem, który długo jeszcze będą wspominać internauci.

– No to pan spłodził wpadkę – skomentował jeden z użytkowników Facebooka.

Źródło: facebook.com/FamiliadaTVP

Zobacz również

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Te zdjęcia kotów ROZBROJĄ każdego!

Zobacz również