Strajk niepełnosprawnych ZAGROŻONY? Wałęsa wkracza do akcji

Strajk niepełnosprawnych ZAGROŻONY? Wałęsa wkracza do akcji

Strajk rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie trwa już prawie miesiąc. Coraz częściej słyszy się więc, że jest on zagrożony ze względu na domniemane, kontrowersyjne plany Prawa i Sprawiedliwości. Całkowicie nieoczekiwanie do akcji zdecydował się więc wkroczyć prezydent Lech Wałęsa.

Media coraz częściej spekulują na temat sposobów, na które politycy obozu rządzącego mogą spróbować pozbyć się protestujących niepełnosprawnych z budynku krajowego parlamentu. Głośno było już przede wszystkim o ewentualnym alarmie pożarowym, który zmusi wszystkich przebywających w Sejmie do ewakuacji.

Lech Wałęsa przyjedzie do Sejmu?

Poza tym politycy PiS podjęli już szereg znacząco utrudniających strajk decyzji. Uniemożliwili niepełnosprawnym wychodzenie na spacery oraz zawiesili wydawanie jednorazowych przepustek nawet dla przedstawicieli mediów. Jako że protest wydaje się być zagrożony, internauci coraz głośniej apelują do znanych postaci o udzielenie się w dyskusji na jego temat. Jedną z osób, do której się zwrócili, okazał się Lech Wałęsa.

Zaskakujący post byłego prezydenta

- Pisza do mnie Obywatele i proszą, żebym przyjechał do Sejmu. Rozważam taką decyzje - napisał na swym koncie na Twitterze Wałęsa. Jeżeli były prezydent rzeczywiście zdecyduje się przyjechać do Warszawy, może wyciągnąć na ulice stolicy tysiące osób. Jego obecność prawdopodobnie okaże się niezwykle istotna dla protestujących. Lech Wałęsa Fot. Twitter/Lech Wałęsa Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmar polityka PiS. Cierpi na nowotwór, musi oddać nagrodę
  2. ABW w akcji! Zatrzymali kolejnego ROSYJSKIEGO AGENTA
  3. Sejm dzieci i młodzieży ODWOŁANY! Zaskakujący powód
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News