Strajkujące nauczycielki zamówiły pizzę. Nie spodziewały się jednak takiego rachunku

Strajkujące nauczycielki zamówiły pizzę. Nie spodziewały się jednak takiego rachunku Źródło: Pixabay.com/Wokandapix

Strajk nauczycieli nadal trwa i nie zapowiada się, aby miał się szybko skończyć. Całe społeczeństwo jest poruszone powstałą przez protest sytuacją, nawet pracownicy pizzerii. To, co dodali do zamówienia protestujących pedagogów, wprawia w osłupienie.

Strajk nauczycieli ciągle jest problemem w wielu polskich szkołach. Ostatnie negocjacje po raz kolejny nie doprowadziły do porozumienia więc trudna sytuacja najprawdopodobniej ciągle będzie trwać przez najbliższe dni. 

Zdania na temat zachowania pedagogów są bardzo podzielone w społeczeństwie. Wiele osób, w tym celebrytów, popiera ich akcję, jednak nie brakuje ludzi, którzy krytykują protest. Jak się okazało, nawet zamówienie jedzenia przez nauczycieli może być okazją do pokazania swojej opinii na temat ich działań.

Nauczycielki zamówiły pizzę. To, co znalazły w środku, było dla nich szokujące

Nauczycielki ze szkoły na warszawskim Gocławiu postanowiły zamówić pizzę. Nie spodziewały się, że zamówienie będzie się różnić od pozostałych, dlatego to, co dostały razem z dostawą, bardzo je zaskoczyło. 

Sytuacja zrobiła na tak wielkie wrażenie, że postanowiły uwiecznić tę sytuację i udostępnić w mediach społecznościowych. Na Facebooku można zdjęcie tego, co tak zaskoczyło kobiety. Okazało się, że na rachunku miały do zapłaty... zero złotych. Pracownicy lokalu chcieli pokazać swoje wsparcie dla strajkujących i w miejscu kwoty zostawili jedno, bardzo znaczące zdanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Popieramy strajk nauczycieli. Pizza w prezencie - napisali.

Żadna z nich nie spodziewała się takiego prezentu od obcych ludzi. Jednak nie oszczędność była ich głównym powodem do radości.

Strajk nauczycieli jest bardzo kontrowersyjny. Nauczycielki pokazały, co jest dla nich najważniejsze

Strajk nauczycieli ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Ci, którzy uważają, że pedagodzy przesadzają, nie szczędzą bardzo ostrych słów krytyki pod adresem protestujących. Sądzą, że małe zarobki to wynik krótkiego czasu pracy oraz wielu wolnych dni podczas wakacji czy ferii. Nauczyciele starają się tłumaczyć, jak ich zawód wygląda naprawdę, jednak nie potrafią przekonać swoich przeciwników.

Gest pracowników pizzerii jest dla nich tym bardziej cenny. Pokazał, że niektórzy ludzie są gotowi bezinteresownie wesprzeć nauczycieli, a poparcie może nadejść z najmniej oczekiwanego miejsca. To bardzo wiele znaczy dla pedagogów, którzy starają się walczyć o poprawę jakości swojego życia. Dzięki temu zyskują pewność, że nie są sami w dążeniu do celu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Goran Bregovic ma trzy PIĘKNE córki. Każda wyznaje inną religię
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News