Strajk nauczycieli poruszył partnerkę Karolaka
youtube.com/JatrzabPost
Sara Osiecka - 15 Kwietnia 2019

Partnerka Karolaka ostro o strajku nauczycieli. "Czy to nie aby skrajny egoizm?"

Strajk nauczycieli to sprawa, która angażuje nie tylko polityków i rodziców. Często głos w tej sprawie zabierają osoby znane z pierwszych stron gazet. Partnerka Tomasza Karolaka także podzieliła się nim podzieliła. Stanowisko gwiazdy jest mocne.

Strajk nauczycieli podzielił społeczeństwo jak żaden inny protest od wielu lat. Część osób popiera i wspiera pedagogów w walce o podwyżkę, inni za to krytykują ich postawę. Temat jest na tyle drażliwy, że nawet gwiazdy postanawiają wypowiedzieć się w tej sprawie. Skusiła się nawet partnerka Tomasza Karolaka, której opinia może zaskoczyć.

TVP pokazało widzom jej talentWidzowie TVP niemal jej zapomnieli. Niebawem kończy 30 lat, a jej uroda powalaCzytaj dalej

Ostra opinia partnerki Tomasza Karolaka. Używa mocnych argumentów

Wiele osób, cieszących się ogromną popularnością, takich jak Ania Rubik czy Magda Mołek, wyraziło swoje poparcie dla nauczycieli walczących o poprawę jakości swojego życia. Nie wszyscy jednak uważają, że to dobry pomysł.

Viola Kołakowska nie ma najlepszego zdaniach o celebrytach, którzy wyrażają swoje wsparcie dla protestujących pedagogów. Szczególnie potępia tych, którzy nie mają dzieci w wieku szkolnym.

- Czasami mniej znaczy więcej, naprawdę, dobrze czasem pomilczeć... Jak ja słyszę, jak wypowiadają się na temat strajku nauczycieli osoby, które nie mają dzieci w szkole, to robi mi się słabo! - napisała w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

magda gessler9 zdjęcie powoduje wytrzeszcz oczu. Tak NAPRAWDĘ Gessler wygląda bez makijażu i doczepówCzytaj dalej

To jednak nie wszystko. Partnerka znanego aktora i matka jego dzieci zwraca uwagę na rolę uczniów w tym trudnym dla szkół czasie. Według niej to właśnie oni cierpią najbardziej, bowiem nie wiedzą, czy mają się uczyć czy nie, nie mają obowiązków ani miejsca, w którym mogą bezpiecznie spędzić czas.

- Czy ktoś jednak pomyślał, że wszystko, co się teraz dzieje, jest kosztem naszych dzieci, które w tym momencie są totalnie pominięte. Nie mają zajęć, szkoły i obowiązku, który jest najważniejszym dla nich i każdego dnia staramy się im to przekazywać - oburzyła się.

Strajk nauczycieli to egoizm? Celebrytka nie ma wątpliwości

Kołakowska miała do powiedzenia jeszcze więcej gorzkich słów. Uważa, że kiedy strajk się skończy, po raz kolejny najbardziej poszkodowani będą uczniowie, którzy będą musieli szybko zaliczać sprawdziany i poprawiać oceny, bo wcześniej był strajk nauczycieli. Według jej słów, w takiej postawie brakuje pasji oraz powołania.

Celebrytka jest oburzona także faktem, że te wszystkie wydarzenia mają miejsce w tak napiętym okresie, gdy odbywają się egzaminy gimnazjalistów i ósmoklasistów, a niebawem ruszają matury.

- Jaki więc dajemy przykład? Dlaczego teraz, w najważniejszym momencie roku szkolnego? Czy to nie aby skrajny egoizm? - pyta.

Viola Kołakowska zdecydowanie nie popiera protestu, choć uważa, że pedagodzy powinni zarabiać więcej. Nie chce jednak, aby chęć zwiększenia zarobków odbijała się na wszystkich dzieciach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Barbara Kurdej-Szatan kusi BARDZO głębokim dekoltem. Czy jej mąż wie, jak ona się ubrała?
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

czterej pancerni i piesGwiazdor "Czterej pancerni i pies" ciężko choruje i nie może chodzić. Wstrząsające wiadomościCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News