Artyści organizują wielki koncert z okazji strajku nauczycieli. Na liście topowe gwiazdy

Artyści organizują wielki koncert z okazji strajku nauczycieli. Na liście topowe gwiazdy Źródło: screen youtube.com/Marta Kuszakiewicz MASZ GŁOS

Strajk nauczycieli cały czas trwa i nic nie wskazuje na to, aby miał się szybko zakończyć. Jednak pedagodzy zyskali teraz potężnego sojusznika, który może zmienić w tej sprawie bardzo dużo.

Strajk nauczycieli rozpoczął się zgodnie z założeniami w czasie egzaminów gimnazjalnych, przez co potrzebne było szukanie osób chętnych, aby zasiedli w komisji egzaminacyjnej. Niestety nie udało się to we wszystkich szkołach, a to doprowadziło do tego, że nie wszystkie egzaminy się odbyły. Nie polepszyło to sytuacji nauczycieli, a wręcz przeciwnie, ponieważ skupiła się na nich cała armia osób krytykujących postępowanie. Jednak teraz do pedagogów została wyciągnięta pomocna dłoń.

Strajk nauczycieli otrzymał wsparcie

Po tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w Gdańsku podczas wielkiego finału WOŚP Doda zdecydowała się na zorganizowanie specjalnego koncertu, przez który polscy artyści pokażą swój brak poparcia wobec panującej mowy nienawiści i wykrzyczą wprost swój sprzeciw wobec podobnym wydarzeniom. Cała akcja okazała się gigantycznym sukcesem i zaangażowało się w nią cała masa naszych rodzimych gwiazd.

Teraz przyszła pora na koncert mający pokazać wsparcie wobec strajkujących nauczycieli, którzy walczą o podniesienie swoich płac. Strajkujący pedagodzy spotkali się z bardzo mieszanymi reakcjami na swoją akcję. Część ludzi jak najbardziej popiera strajkowiczów, jednak inni uważają, że nauczyciele w ten sposób robią z uczniów zakładników i odbierają im możliwość edukacji.

Bez wątpienia z takim zdaniem nie zgadza się Marysia Sadowska, która chce zająć się całą realizacją tego koncertu. Artystka poprzez swój profil na Instagramie zaprasza wszystkich swoich kolegów po fachu do wzięcia udziału w tej akcji i dołączenia do niej podczas koncertu. Z tego, co napisała, kilka osób już potwierdziło swoją obecność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - KOCHANI PRZYJACIELE ARTYŚCI!!!! ORGANIZUJEMY W ŚRODĘ POD TEATREM STUDIO WIELKI KONCERT POPARCIA DLA NAUCZYCIELI! CHCEMY PRZYCIĄGNĄĆ MŁODZIEŻ I POKAZAĆ IM JAK WAŻNA JEST SOLIDARNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE! APELUJE DO KOLEGÓW ABY WYSTĄPILI RAZEM Z NAMI!!! (pisownia oryginalna) - pisze Sadowska.

W dalszej części swojego wpisu piosenkarka wymienia artystów, którzy już teraz potwierdzili swoją obecność, a wśród nich jest zespół Big Cyc, Organek, Wienio, Mika Urbaniak, Arkadiusz Jakubik, Natalia Kukulska i No Logo. Patrząc na ciepłe reakcje ze strony internautów i fakt, że strajk nauczycieli jest teraz bardzo gorącym tematem, lista ta już niebawem się znacząco powiększy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Panowie nie mogą oderwać wzroku, panie zazdroszczą. Kurdej-Szatan w różowej mini wygląda jak bogini
  6. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

 

źródło: Na temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News