Owiń stopy folią aluminiową. Prosty sposób na pozbycie się problemu, z którym borykają się miliony ludzi

Owiń stopy folią aluminiową. Prosty sposób na pozbycie się problemu, z którym borykają się miliony ludzi Źródło: Screen/ YouTube.com

Stopy to ta część ciała, na którą w okresie jesienno-zimowym najczęściej skarżą się ludzie. Niektórzy muszą radzić sobie z pewnym problemem cały rok - nikt nie pomyślałby, że rozwiązanie jest tak tanie i łatwo dostępne. Wystarczy folia aluminiowa.

Stopy po tym krótkim i bardzo tanim zabiegu będą nie do poznania. Ten, kto raz go wykona, będzie chciał go stosować do końca życia. Niesamowite, jakie właściwości ma niepozorny przedmiot.

Wystarczy owinąć stopy folią aluminiową, a różnica będzie odczuwalna po godzinie

Nie ma osoby, która nie posiada w swoim domu rolki folii aluminiowej. Jej najczęstsze zastosowania to oczywiście zabezpieczanie produktów spożywczych i pakowanie kanapek. Mało kto wie, że niepozorny, łatwo dostępny i bardzo tani przedmiot może pomóc na wiele zdrowotnych dolegliwości. Rozwiązanie problemów cały czas leżało w kuchennej szafce.

W okresie jesienno-zimowym nie brakuje osób, które skarżą się na zimne stopy. Niektórym dokucza to również przez cały rok. Nawet ciepłe skarpetki nie zawsze rozwiązują ten przykry problem. Po powrocie do domu w ruch idzie miska z ciepłą wodą lub grube kapcie, jednak istnieje jeszcze prostszy sposób na ogrzanie stóp. Wystarczy owinąć dokładnie stopy folią aluminiową i pozostawić ją na godzinę. Folia pomaga również na bardziej skomplikowane zdrowotne problemy.

Folia aluminiowa jest niezastąpiona przy innych zdrowotnych komplikacjach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli cierpimy na takie dolegliwości jak zapalenie stawów, dna moczanowa czy rwa kulszowa, folia doskonale sobie z tym poradzi. Wystarczy owinąć nią bolące miejsca, a następnie owinąć i usztywnić je bandażem. Taki opatrunek trzymamy na sobie przez kilka godzin i powtarzamy codziennie przez kolejne 10-12 dni, robiąc po tym 2-tygodniową przerwę.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec znalazł w telefonie syna zdjęcie, które go zmroziło. Wydał go policji bez wahania
2. Przeprowadzono sekcję zwłok Janusza Dzięcioła. Najnowsze informacje prokuratury o strasznej śmierci zwycięzcy Big Brothera

Folia aluminiowa to również idealny sposób na wyeliminowanie zmęczenia. Ten trik znają najlepsze kosmetyczki i chętnie go stosują. Wystarczy wyciąć z folii kilka pasków i schować je na 2-4 godziny do lodówki. Następnie kładziemy je na twarzy i zdejmujemy po odczuciu ulgi. Twarz będzie mniej zaczerwieniona, a opuchnięcia znikną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje zgwałcona 23-latka. Szła zeznawać przeciwko oprawcom, złapali ją i zrobili straszne rzeczy, druzgocące informacje
  2. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  3. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Niemiecka sieć wprowadziła OSOBNE kasy dla Niemców i Polaków. Klienci nie kryją oburzeni

Źródło: Kobiece Inspiracje

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News