Zamoczyła stopy w płynie do płukania zębów. Efekt zaskoczył nawet twórców tego produktu

Zamoczyła stopy w płynie do płukania zębów. Efekt zaskoczył nawet twórców tego produktu Źródło: .

Stopy latem eksponujemy częściej niż w jakimkolwiek innym sezonie, dlatego pielęgnacja ich musi być priorytetem, jeśli chcemy prezentować je w letnim obuwiu. Pewna kobieta wpadła na pomysł, żeby zanurzyć stopy w płynie do płukania ust. Efekt jest zaskakujący.

Stopy, a raczej zadbane stopy, są naszą wizytówką latem. Żadna kobieta nie założy pięknych szpilek z odkrytymi palcami bez nienagannego pedicure. Żaden mężczyzna nie założy sandałów do nieestetycznie wyglądających paznokci. Chyba, że zakryje to skarpetami.

Kluczem do zdrowych i lśniących stóp jest ich całoroczna pielęgnacja. Nie tylko podczas lata, gdy mamy okazję prezentować paznokcie. Problem, z jakim najczęściej przychodzi nam się zmierzyć, jest grzybica stóp. Pewna kobieta wpadła na błyskotliwy pomysł, jak poradzić sobie z tym schorzeniem domowym sposobem.

Patent na piękne stopy i nie tylko

Domowymi sposobami kiedyś nazywało się używanie sody i octu. Dzisiaj te składniki zastępuje nic innego, jak płyn do płukania ust. Dzięki codziennemu moczeniu stóp w płynie do higieny ustnej, zwalczymy grzybicę niezwykle skutecznie. Takiego efektu z pewnością nie spodziewał się nawet producent tego produktu. Wystarczy 30 minut, żeby uzyskać pożądany efekt. Trzeba jednak być sumiennym i regularnie powtarzać tę czynność. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Płyn do płukania ust - jak się okazuje - ma jeszcze więcej zastosowań. Dzięki niemu możemy zwalczać również nieprzyjemny zapach z kosza na śmieci. Wystarczy namoczyć ręcznik papierowy lub ścierkę preparatem, położyć ją w koszu, a dopiero po tym włożyć worek. Przez kilka dni będziemy mogli rozkoszować się miętowym zapachem, który przykryje niechciany zapach śmieci. 

Z innych możliwości jest też wykorzystanie płynu jako dezodorantu, preparatu łagodzącego ugryzienia komarów czy na łupież. Najbardziej zadziwiającym pomysłem jest jednak używanie go w walce z trądzikiem i jednocześnie do mycia toalety.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Wykorzystywanie płynu nie może zastąpić jednak kosmetyków, leków czy produktów przeznaczonych do konkretnych przypadków. Używanie tego typu pomysłów nie może być rozwiązaniem na stałe, ale może być pomocne ,gdy nie mamy pod ręką konkretnego produktu, którego w tym momencie potrzebujemy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News