Przez 3 dni moczyła stopy w wodzie z musztardą. Efekt wprawił ją w osłupienie

Przez 3 dni moczyła stopy w wodzie z musztardą. Efekt wprawił ją w osłupienie Źródło: yoytube/abetweene

Kobieta każdego dnia moczyła stopy w wodzie z musztardą, a efekt, który uzyskała przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Nie mogła się spodziewać, że codzienne kąpiele aż tak odmienią wygląd jej stóp. Niesamowite, jak łatwo osiągnęła ten efekt.

Stopy powinny być zadbane przez cały czas, nie tylko latem. Chociaż w okresie jesienno-zimowym obuwie nie zmusza do tego, by pokazywać stopy, ich pielęgnacja powinna trwać przez cały rok. Tylko dzięki codziennym zabiegom można przyczynić się do tego, że przed latem nie będziemy się wstydzić tego, w jakim stanie są nasze stopy, a żadna kosmetyczka nie odmówi wykonania zabiegu. 

Domowe sposoby na piękne stopy

Domowe metody na wykorzystywanie składników dostępnych pod ręką wracają do łask. Pojawiła się moda na to, by zużywać to, co już znajduje się w naszej kuchni czy łazience, zanim sięgniemy po kolejny produkt na sklepowej półce. Jedną z metod, którą wymyśliła kobieta, pragnąca mieć zadbane stopy jest wykorzystanie w tym celu musztardy. 

Trzy dni kąpieli stóp w musztardzie wystarczyły, by efekt, który osiągnęła, zachwycał. Podzieliła się nim w sieci, by każda kobieta mogła wypróbować go u siebie w domowym zaciszu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta odświeżyła pomysł naszych babć na użycie musztardy w celach pielęgnacyjnych. Dokładnie trzech dni potrzebowała, by osiągnąć powalający efekt. Kąpiele stóp w gorącej wodzie z musztardą trwały po godzinie, następie smarowała stopy nawilżającym kremem, zakładała wełniane skarpetki i szła spać. 

Gorczyca zawarta w musztardzie ma właściwości rozgrzewające i bakteriobójcze. Nie zażegnają bardzo rozwiniętej infekcji, ale poradzą sobie z jej pierwszymi objawami. 

Nowoczesna kobieta z domowym SPA ma wypielęgnowane stopy

Każda kobieta powinna dbać o swoje stopy i zapewnić im regenerację i relaks. Dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni masażer. Będzie on doskonałym prezentem nie tylko dla każdej kobiety, ale i dla panów, którzy chcą zasięgnąć wyjątkowej pielęgnacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Katarzyna Dowbor omal nie zajęła się czymś zupełnie innym. Jej życie odmienił jeden telefon
2. Nie żyje gwiazda polskiego "Mam Talent". Druzgocące wiadomości obiegły media

Warto sprawdzić, jak łatwo w domowym zaciszu można sprawić, by stopy były wyjątkowo zadbane. Efekt przebije wszystkie domowe sposoby, nawet musztardę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zasiłek dostaną tylko wybrani. Kontrole przetrzepią wam kieszenie

źródło: portalabc zdrowie

Następny artykuł