Stonoga znalazł receptę. Zakłada swojego Facebooka
Wiadomości Pikio - 12 Czerwca 2015

Stonoga znalazł receptę. Zakłada swojego Facebooka

Zbigniew Stonoga ma problemy z Facebookiem. Portal zablokował jego profil, który obserwowało prawie pół miliona ludzi. Biznesmen znalazł chyba receptę na jego problemy z możliwością kontaktowania się z sympatykami. 

"Przez najbliższe 3 dni będziemy z Państwem testować przepustowość serwera, później poprawki i rusza mój dzidziuś w walce o lepsze jutro i niezależność od obcego wywiadu." - napisał Stonoga na swojej nowej stronie na Facebooku. Mimo, iż biznesmen założył nowy profil na Facebooku, to został on ograniczony o tyle, iż są problemy z jego polubieniem. Poprzedni został usunięty, rzekomo na wniosek Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta, po tym jak Stonoga udostępnił na nim akta ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej. W związku z tym Stonoga zamierza zerwać z amerykańskim portalem i założyć swój serwis. Na tę chwilę na nowym profilu zebrało się prawie 100 000 osób. Ze wstępnych informacji wynika, że do Gazety Stonoga i Alkoholi Stonoga dołączy więc portal o nazwie Stonogabook.stonogabookPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News