Stonoga zatrząsł sceną! "Matka Kaczyńskiego pracowała dla..."

Stonoga zatrząsł sceną! "Matka Kaczyńskiego pracowała dla..."

Mimo że Zbigniew Stonoga odbywa karę pozbawienia wolności, to cały czas udziela się na Facebooku. Znany z ciętego języka tym razem wypowiada się o matce prezesa Kaczyńskiego i jego koleżance z czasów opozycyjnych Jadwidze Sztaniszkis.

Kontrowersyjny działacz polityczny i społeczny znowu szokuje. Nie przeszkadza mu to, że siedzi w więzieniu, dalej jest na bieżąco z polityką i tym, co się w kraju dzieje. Poprzez swojego Facebooka wyraża niewybredne opinie. Zbigniew Stonoga w swoim wpisie odnosi się do materiału z TVP Info gdzie miał być atakowany poseł Brejza, syn prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy za nieprawidłowości w urzędzie. O pogróżkach, jakie dostaje pisaliśmy już w Pikio.pl. Stonoga podejmuje również temat tego, co mówi sam poseł Brejza. Według niego szefem KRUS-u w Inowrocławiu i szefową struktur PiS jest Pani Śmiełowska, skazana 5 wyrokami za oszustwa i fałszowania dokumentów.

Kaczyński ma coś ze Stalina

Najistotniejsze w jego wpisie jest to, co pisze dalej. Zbigniew Stonoga krytykuje PiS za to, że atakują innych za działania ich rodziców. Posłużył się przykładem słynnego sędziego Igora Tuleyi. W tym momencie napisał, że matka prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego Jadwiga Kaczyńska wspólnie z profesor Jadwigą Staniszkis były współpracowniczkami SB. Porównuje również lidera PiS do Stalina - Pisowska TVP info zaatakowała posła Brejze, syna prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy, za nieprawidłowości w urzędzie. Tymczasem, jak twierdzi poseł Brejza-sejmowy śledczy, szefem KRUS-u w Inowrocławiu i szefową struktur Pis jest Pani Śmiełowska skazana 5 wyrokami za oszustwa i fałszowania dokumentów. Pisowski kaszalot atakował wielokrotnie za rodziców, przykładem tego jest sprawa sędziego Tuleyi, ale nikt jeszcze publicznie nie powiedział, że matka Kaczyńskiego Jadwiga Kaczyńska wspólnie z profesor Staniszkis były współpracowniczkami SB. Kaczynski ma coś ze Stalina, on zawsze atakował rodziny ofiar. - pisze Zbigniew Stonoga. Fot. Facebook/Zbigniew Stonoga  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News