Wzbudzający kontrowersje biznesmen, Zbigniew Stonoga ma coraz większe kłopoty. Za przebywającym aktualnie poza granicami Polski politykiem wysłano list gończy.

Zbigniew Stonoga, który co chwila wywołuje kontrowersje szeroko komentowane przez media, w ostatnim czasie opuścił Polskę, by w Monte Carlo spędzić „urlop”.

Wypoczynek jednak nie będzie należał do najprzyjemniejszych, ponieważ – jak samo poinformował na jednym z portali społecznościowych – wydano za nim list gończy.

 – Wydano list gończy za mną jak za zbrodniarzem. Zobaczcie jak ekspresowo postępują w mojej sprawie. Władza nie lubi i nie toleruje prawdy w przestrzeni publicznej. Dlaczego Sąd Okręgowy w Warszawie chce narazić mnie na utratę życia? Przecież mają dokumenty wyprodukowane na ich potrzeby przez komunistycznych lekarzy z medycyny sądowej przy oczki, z treści których wynika, że wykonanie wobec mnie tej stalinosko orzeczonej kary jest możliwe tylko z zachowanie warunków bezpieczeństwa medycznego których nie posiada AŚ W-wa Białołęka.Czy zatem te dziady z PiS-u chcą mnie zamordować? – napisał Stonoga publikując zdjęcia listu gończego na Facebooku.

...

Zobacz również

fot.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg
fot. facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg