Stonoga w ogniu krytyki prawicy. Po co spotkał się z Wałęsą? (zdjęcia)

Stonoga w ogniu krytyki prawicy. Po co spotkał się z Wałęsą? (zdjęcia) Źródło: źródło: csmonitor.com, facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg

Zbigniew Stonoga jak zwykle prze pod prąd. Kontrowersyjny biznesmen postanowił i tym razem zrobić na złość władzy. Stonoga sprzymierzył się bowiem przeciwko PiS razem z prezydentem Polski, Lechem Wałęsą. Już zapowiedział szereg obszernych wywiadów z byłym liderem Solidarności.

Do oficjalnego spotkania między Stonogą a Wałęsą doszło w Gdańsku. Nikt chyba nie zdziwił się na wieść o tym wydarzeniu. Stonoga bowiem już niejednokrotnie brał na swojej facebookowej stronie Wałęsę w obronę. Podkreślał, że były prezydent RP tp bezsprzecznie bohater, któremu należy się cześć i upamiętnienie.

Tak było i tym razem. W opublikowanym przez siebie wpisie Stonoga podkreślił, że "nikt w Polsce nie ma prawa do szkalowania Wałęsy", którego zresztą nazwał "ikoną demokracji". Biznesmen podał też do wiadomości, że niebawem w sieci ukaże się szereg odcinków zmontowanych z "obszernego wywiadu", jakiego udzielił Stonodze Wałęsa. Ma to być pierwszy krok do odkłamywania "PiSprawdy".

źródło: facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg

Dla potwierdzenia swoich słów Stonoga w poście zamieścił też zdjęcie na którym widnieje razem z Wałęsą i swoimi dwoma współpracownikami. Nie spodziewał się chyba jednak, że internauci zareagują w tak negatywny sposób na jego wpis. Wielu z nich bardzo agresywnie skomentowało akcję biznesmena. Znaleźli się też tacy, którzy postanowili przypomnieć film Stonogi, na którym ten obrażał Wałęsę, nazywał go "Bolkiem" i mówił, że przez 25 lat współpracował z "czerwonymi".

źródło: facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg źródło: facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg źródło: facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News