Stonoga ostro uderza w Wardęgę po aferze parkingowej. "Odszczekam to jak pies, pod jednym warunkiem"

Stonoga ostro uderza w Wardęgę po aferze parkingowej. "Odszczekam to jak pies, pod jednym warunkiem"

Wczoraj informowaliśmy o aferze, która wybuchła po opublikowaniu nagrania policjantów duszących Sylwestra Wardęgę. Sprawę postanowił skomentować Zbigniew Stonoga, który zarzuca youtuberowi manipulację.

Sylwester Wardęga odmówił przyjęcia mandatu. Policjant poszedł więc do radiowozu wypisać odpowiednie dokumenty. W tym czasie do samochodu Wardęgi podszedł chłopak prosząc Sylwestra o zdjęcie. Youtuber wyszedł z auta, żeby spełnić prośbę chłopaka. Nie spodobało się to funkcjonariuszom.

Policjanci podeszli do Wardęgi i zaczęli prowadzić go do radiowozu.  Kiedy Wardęga stał już przed samochodem, funkcjonariusze rzucili go na ziemię i zaczęli dusić. Jeden z nich wykręcił mu rękę i skuł go kajdankami. Chociaż Wardęga nie próbował walczyć z policjantami, to ci zaczęli... wzywać wsparcie. Całą sytuację uwiecznił na filmie jego znajomy.

Sprawę skomentował Zbigniew Stonoga. Chociaż biznesmen wyjątkowo powstrzymał się od bluzgów, to i tak zawarł w swojej wypowiedzi bardzo poważne oskarżenia. Stonoga zarzucił Wardędze manipulację. Stwierdził, że swoje oskarżenia cofnie, jeśli spełniony zostanie jeden warunek: youtuber musi opublikować nagranie bez montażu.

- Szanowny Panie zważywszy na Pański intelekt i doświadczenie życiowe nieuprawnionym z Pańskiej strony jest przytyk skierowany do właściciela gruntu w przedmiocie opłaty i jej wysokości ale daję Panu wiarę że przecież mógł Pan się pomylić.Pozostaje tylko pytanie czy a jeśli tak to ile minut wyciął Pan z filmu w części dotyczącej postoju. Przejdę jednak do zachowania się Policjantów. Uważam że Pański film jest bardzo krzywdzącą manipulacją.To właśnie ten film jest najbardziej obiektywnym dowodem że manipuluje Pan widzami. O ile bowiem nie wolno mi oceniać tego co zostało z niego wycięte o tyle ocenić należy Pańskie zachowanie po podjęciu decyzji o zatrzymaniu. Uważam iż uznał Pan swoją kamerę za immunitet i krok po kroku wyprowadzał Pan tych młodych i grzecznych chłopaków z równowagi.Jesli zaś chodzi o użyte wobec Pana środki przymusu bezpośredniego to przecież walczył Pan o ich zastosowanie od momentu prowadzenia do radiowozu aż do jego drzwi przecież wprost widać iż usztywnia się Pan nie wykonując polecenia policjantów którzy dokonali Pańskiego zatrzymania.Przykre w tym wszystkim jest to że Pan za ten filmik dostanie jakieś 4000 zł a ci Policjanci będą w większości narażali swoje życie za gówniane 2870 zł by jeszcze na odprawach dostać zjebkę za zbyt małą liczbę wystawionych mandatów i raz do roku jakiś debil z BSW będzie im kazał pisać wyjaśnienie skąd mieli kasę na zakup 25 letniego VW i pralki to właśnie z tego powodu nie udostępniłem linka Pańskiego filmu.
Odszczekam to wszystko co tutaj napisałem jak pies w zadany mi przez Pana sposób jeśli pokaże Pan nam wszystkim całość filmu bez montażu a jeśli jest tak jak napisalem to pojedzie Pan ze mną i przy mojej kamerze ich przeprosi zaś uzyskane z YT środki wpłaci na rzecz organizacji pomocy dla rodzin poległych policjantów. Co Pan na to? Z serdecznościami Zbigniew Stonoga 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News