Zbigniew Stonoga przebywa obecnie w więzieniu. Został skazany za oszustwo. Kontrowersyjny biznesmen po zatrzymaniu prosił o zamienienie kary na system dozoru elektronicznego, ale sąd nie przychylił się do jego prośby. Teraz Stonoga skarży się na warunki, w jakich jest przetrzymywany.

Do zatrzymania doszło w maju tego roku. Od tamtej pory Stonoga zdążył już raz zaapelować do internautów o pomoc. Twierdził wówczas, że grozi mu śmierć.

Teraz, kontrowersyjny biznesmen znowu prosi o przekazanie jego zażaleń Ministerstwu Sprawiedliwości. Tym razem skarży się na molestowanie seksualne. Informuje również o ucieczkach, jakie miały mieć miejsce w zakładzie karnym. Osoba, administrująca jego konto na Facebooku zamieściła post o rozpaczliwej treści.

Stonoga skarży się, że jest molestowany seksualnie. Funkcjonariusze mają go rozbierać nie tylko wtedy, kiedy jest to konieczne, ale niemal bez przerwy, przy dosłownie każdej okazji.

Doszło do kolejnej ucieczki pracujących skazanych w Zakładzie Karnym Bydgoszcz Fordon. To nie pierwsza ucieczka z Zakładu Karnego, którym zarządza Dyrektor i jego zastępca, przeniesieni karnie za ucieczki więźniów w Zakładzie Karnym w Grudziądzu w 2015 roku. Brak profesjonalizmu okazywany jest przeszukiwaniem zwykłych osadzonych poprzez rozbieranie do naga, w każdej możliwej sytuacji. Proszę internautów o masowe pisanie w tej sprawie do Ministra Sprawiedliwości – czytamy na profilu Stonogi.

...

Zobacz również