Biznesmen Zbigniew Stonoga rozpoczął rozliczenia z krytykującymi go dziennikarzami. Na pierwszy ogień trafił prezenter TVN24 Jarosław Kuźniar.

W opublikowanym przez Stonogę poście, na portalu facebook możemy przeczytać, że Kuźniar był bohaterem seks-skandalu w podwrocławskim Dzierżoniowie. Dziennikarz jako 17-latek miał mieć romans ze swoją nauczycielką angielskiego. Co więcej, miał zostać na tym przyłapany, co skutkowało zwolnieniem z pracy tejże nauczycielki. Po tym wydarzeniu nauczycielka Agnieszka Z. miała rozstać się ze swoim mężem policjantem i zamieszkać razem z Kuźniarem we wspólnym mieszkaniu. Stonoga wspomina również, że „o ironio” były mąż nauczycielki ratował później parę kochanków z wypadku samochodowego.

Zbigniew Stonoga jako źródło swoich informacji podaje przyjaciela ze szkolnej ławki J. Kuźniara, który jest „bardzo poruszony tym, jak uprawia on swoje dziennikarstwo”.  Swoją publikację tłumaczy zwracając się bezpośrednio do Kuźniara:

– Często komentuje Pan w TVN ludzi wydając o nich nieuprawniony osąd, a nie widzi Pan, że w Pana życiu począwszy od nastoletniego chłopca- miał Pan wówczas 17 lat krzywdzi Pan ludzi. Rozbił Pan małżeństwo, naruszył piękno swojej młodości i świątyni ciała.

Stonoga oprócz dziennikarza TVN w poście wymienił kilka innych nazwisk m.in. Dorotę Kanię, Wojciech Sumlińskiego czy Stanisława Michalkiewicza. Jest zatem prawdopodobne, że w kolejnych dniach możemy być świadkami podobnych publikacji.

A co wy sądzicie na ten temat?

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

 

Zobacz również