Zbigniew Stonoga dokonał kolejnego sensacyjnego wpisu na Facebooku. Twierdzi, że Ewa Kopacz wzięła udział w naradzie wraz z szefami ABW i władzami resortów siłowych, na której omawiano polityczne konsekwencje uruchomienia publicznego śledztwa dotyczącego tzw. „układu katowickiego”.

Stonoga twierdzi, że z relacji jego informatora przy ABW wynika, iż przeprowadzenie publicznego śledztwa w sprawie przewróciłoby scenę polityczną do góry nogami. Miałoby całkowicie wyeliminować z życia publicznego PO i PiS, a władzę w państwie przejęliby antysystemowcy. Stery państwa przejąć miałyby środowiska skupione wokół Pawła Kukiza, Zbigniewa Stonogi oraz Janusza Korwin-Mikkego.

Co ciekawe, biznesmen twierdzi, że służby specjalne dokonały specjalnego rozeznania z którego wynika, że politycy ci nie mają odpowiedniego zaplecza merytoryczno-politycznego, aby rządzić państwem.

W ubiegły wtorek miała miejsce niecodzienna narada szefostwa ABW, Premier i szefów resortów siłowych. Omawiano tylko jedną sprawę. Była to sprawa wpływu na wyniki wyborów parlamentarnych w przypadku podjęcia zdecydowanych działań prawnych prokuratury w sprawie układu katowickiego. Zdaniem referenta (ABW) ujawnienie i rozpoczęcie śledztwa w chwili obecnej mogłoby spowodować istotne zamieszanie na scenie politycznej po wyborach. Z relacji mego informatora wynika,że ABW stoi na stanowisku, że uruchomienie publicznego śledztwa spowodowałoby wyeliminowanie PO i PiS z życia publicznego i przekazanie administrowania państwem Stonodze Kukizowi i Korwinowi. Służby stoją na stanowisku,że SKiK nie mają dostatecznego zaplecza politycznego i merytorycznego do zarządzania państwem. Warto podkreślić,że nawet Jarosława Kaczyńskiego ściągnięto z urlopu na którym przebywał. Jest decyzja by unicestwić Stonogę tak by to co robi nie było zauważane w mediach ale by Stonogę czym prędzej zamknąć do więzienia pod byle pozorem – napisał biznesmen.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, źródło: Facebook.com

...

Zobacz również