Stonoga już w domu:
Wiadomości Pikio - 10 Czerwca 2015

Stonoga już w domu: "Kuźniar frajerze". Chce napuścić na niego paparazzi

Zbigniew Stonoga jest już w domu. Wrócił z prokuratury z dotkliwymi środkami zapobiegawczymi. Biznesmen nie traci werwy i nadal obraża prokuratora generalnego oraz Jarosława Kuźniara. 

Kolejny materiał trafił do sieci już z domu Zbigniewa Stonogi. Po publikacji akt ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej, biznesmen jest na ustach wszystkich. Część osób ze świata dziennikarskiego jest przeciwna działaniom Stonogi. To między innymi Cezary Gmyz, który nazwał upublicznienie akt "chuliganerią" oraz Jarosław Kuźniar z TVN24. Ten drugi wraz z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem otrzymał od Stonogi wiadomość. Prokurator generalny, według słów biznesmena, ma się od niego "odpier*olić". Przekaz dla Kuźniara, był dłuższy. "Żydek Kuźniar napisał: I gwiazda zgasła. Kuźniar frajerze, Twoja gwiazda jeszcze się zapali" - mówi Stonoga w tajemniczy sposób. Poniżej wpis Stonogi z Facebooka.stonoga123Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 Kolejny materiał trafił do sieci już z domu Zbigniewa Stonogi. Po publikacji akt ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej, biznesmen jest na ustach wszystkich. Część osób ze świata dziennikarskiego jest przeciwna działaniom Stonogi. To między innymi Cezary Gmyz, który nazwał upublicznienie akt "chuliganerią" oraz Jarosław Kuźniar z TVN24. Ten drugi wraz z prokuratorem generalnym Andrzejem Seremetem otrzymał od Stonogi wiadomość. Prokurator generalny, według słów biznesmena, ma się od niego "odpier*olić". Przekaz dla Kuźniara, był dłuższy. "Żydek Kuźniar napisał: I gwiazda zgasła. Kuźniar frajerze, Twoja gwiazda jeszcze się zapali" - mówi Stonoga w tajemniczy sposób. Poniżej wpis Stonogi z Facebooka.
stonoga123Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News