Biznesmen Zbigniew Stonoga, posłanka Anna Grodzka oraz Agata Nosal-Ikonowicz pikietowali razem w sprawie uwolnienia Piotra Ikonowicza z zakładu karnego. Materiał został opublikowany 6 października 2014 roku, aczkolwiek dopiero niedawno uzyskał popularność. Film należy do Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza, który mocno angażuje się w obronę osób nielegalnie pozbawionych wolności.

Zbigniew Stonoga najpewniej nie darzy Anny Grodzkiej sympatią, bowiem napisał na Facebooku, że musiał stać obok tego „monstrum”, a na pikiecie był dla idei. Dodał, że szukał sposobu, by nie przywitać się z Grodzką, więc upuścił okulary. Podkreślił również, że pojawił się na pikicie, ponieważ wspiera każdego, kto został nielegalnie pozbawiony wolności.

Temat skomentowali Janusz Korwin-Mikke oraz Przemysław Wipler, co wywołało burzę wśród korwinistów rozgoryczonych faktem, że prawica znów się dzieli.

mikke123

fot. Youtube

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.