MISTRZU JESTEŚ WIELKI! Kamil Stoch znów przejdzie do historii

MISTRZU JESTEŚ WIELKI! Kamil Stoch znów przejdzie do historii

Kibice Kamila Stocha są zachwyceni! Po fenomenalnym sukcesie w Turnieju Czterech Skoczni przyszedł czas na kolejne historyczne osiągniecie polskiego skoczka.

Stoch bez wątpienia może zaliczyć obecny sezon do udanych. Warto jednak pamiętać, że to jeszcze nie koniec tegorocznych zawodów, a sportowiec ma ogromne szanse na następne zwycięstwa. Polski skoczek po dwóch seriach mistrzostw świata w lotach narciarskich zajmuje obecnie trzecie miejsce. Co ciekawe, jest to jedyna impreza dyscypliny, na której finale nie stanął jeszcze na podium. ZOBACZ TAKŻE: Ogromna asteroida leci w kierunki Ziemi! Jest większa od najwyższego budynku na świecie

Kolejny sukces Stocha

Jeżeli w tym roku udałoby mu się to zrobić, co jest już dla ekspertów i kibiców prawie pewne, zostałby drugim po Piotrze Fijasie Polakiem, który to osiągnął. Ogromne nadzieje na ten sukces ma także trener naszych skoczków. ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje prześliczna supergwiazda. Za swój największy hit dostała Oscara Jak zaznaczał Stefan Horngacher, jest on bardzo zadowolony ze skoków Stocha. Zapewnił więc fanów, że dołoży wszelkich starań, aby pomóc skoczkowi w osiągnięciu historycznego sukcesu, który jest już na wyciągnięcie ręki.
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News