Niesiołowski o Schetynie: "Odrażająca i żałosna kreatura"

Niesiołowski o Schetynie: "Odrażająca i żałosna kreatura" Źródło: Screenshot z youtube.com/TelewizjaRepublika

Stefan Niesiołowski bardzo ostro odpowiedział Schetynie, który w ostatnim wywiadzie zdradził bolesne fakty dotyczące byłego partyjnego kolegi. Nie szczędził mu mocnych słów!

Stefan Niesiołowski w rozmowie z "Super Expressem" postanowił skomentować ostatnią wypowiedzieć Schetyny, w której to obecny prezes PO nawiązał do głośnej sytuacji dotyczącej "seksspotkań", w których rzekomo Niesiołowski miał uczestniczyć. Posypały się iskry!

Stefan Niesiołowski ostro o Schetynie: "Zasługuje na splunięcie"

W ostatnim czasie Niesiołowski nie ma lekko. Odkąd zajęła się nim prokuratura, bardzo wiele osób odwróciło się od jednego z bardziej charakterystycznych polskich polityków. Wszystko z powodu domniemanych seksspotkań, które ten organizował biznesmenom z Łodzi.

Póki co nie rozstrzygnięto, czy jest on winny. Sprawą zajmuje się prokuratura. Adwokat Niesiołowskiego jest przekonany, że jego klient wyjdzie z sytuacji cało.

 - Tak, oczywiście (jest niewinny - przyp. red.). Czy będzie uniewinniony? Zobaczymy, jak rozstrzygną sądy - powiedział adwokat polityka w rozmowie z "Super Expressem".

Głos zabrał także Grzegorz Schetyna, który w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że o tym, co łączyło polityka PSL-UED z łódzkimi biznesami, a także co działo się na spotkaniach, członkowie Platforma Obywatelskiej dobrze wiedzieli.

Ta wypowiedź najwyraźniej bardzo zdenerwowała Niesiołowskiego, który postanowił odpowiedzieć Schetynie.

 - Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego. Jeśli taki ktoś stoi na czele obozu, który ma pokonać PiS, to ja nie chcę mieć z tym obozem nic wspólnego. (...) Dlaczego nie poszedł do prokuratury, jeśli coś wiedział?!- powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News