Szczecińskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami na swoim facebookowym profilu opublikowało w czwartek szokujące nagranie. Starsza kobieta znęcała się na nim nad kotem. Członkowie Towarzystwa poprosili o pomoc w związku z ustaleniem jej tożsamości. Internauci nie zawiedli.

Nagranie zamieszczone na Facebooku przedstawia starszą kobietę, która okłada kapciem trzymanego za kark kota. Staruszka pierw przyciska pyszczek czworonoga do znajdującego się na kuchennym blacie mięsa, a zaraz później zaczyna znęcać się nad zwierzęciem. Wyraźnie słychać uderzenia.

Ciosy wymierzone w zwierzę były prawdopodobnie karą za dobranie się przez nie do mięsa. Jednak brutalność kobiety zaalarmowała szczecińskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Organizacja poprosiła o pomoc w dotarciu do staruszki z nagrania.

Internautom wystarczyło kilka godzin, by ustalić jej tożsamość. Wykazali także, że autorem nagrania jest syn kobiety. Co więcej, na materiale słychać jak mężczyzna śmieje się z cierpienia zwierzęcia.

TOZ już był z wizytą u kobiety i odebrał jej kota. Właścicielka zgodziła się dobrowolnie oddać zwierzę. To jednak nie wszystko – przeciw kobiecie zostanie wszczęte postępowanie.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!


źródło: gazeta.pl, facebook.pl
pt

...

Zobacz również

Zobacz również