To do czego czasem dochodzi na świecie, to co robią ludzie innym ludziom, bardzo często mrozi krew w żyłach. Ten staruszek przez 20 lat więził syna w skrzyni. Powód jest porażający.

Ludzie gotują ludziom często los gorszy niż mógłby to sobie wyobrazić najlepszy reżyser horrorów. Tak było i w tym przypadku. Ojciec zgotował własnemu dziecku prawdziwe, niewyobrażalne piekło.

Mężczyzna z Japonii stwierdził, że jego syn jest chory psychicznie. Z tego powodu przez 20 lat trzymał go zamkniętego w drewnianej skrzyni. 73-letni Japończyk trafił w ręce policji.

Więził syna w skrzyni

73-letni Yohsitan Yamasaki mieszkający w mieście Sanda wypuszczał syna ze skrzyni tylko raz dziennie – by go nakarmić i umyć. Zdaniem ojca, jego dziecko było agresywne i miało problemy psychiczne.

Więzienie mężczyzny miało 90 cm szerokości i 1,8 metra długości. Okrucieństwo ojca wobec własnego dziecka było więc absolutnie niewyobrażalne. Uwolnionym 42-latkiem zajęli się lekarze oraz lokalne władze. To pracownicy opieki socjalnej odwiedzili staruszka w domu i odnaleźli jego uwięzionego syna.

Co gorsza, to nie jedyny taki przypadek w historii. W grudniu policjanci znaleźli zwłoki 33 letniej kobiety, którą rodzice więzili przez 15 lat. W chwili odnalezienia kobieta ważyła 19 kilogramów. Sekcja zwłok wykazała, że zamarzła na śmierć. Jej rodzice również tłumaczyli, że kobieta była  agresywna i dlatego musieli ją zamknąć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mają przerąbane. Więzienie za „polskie obozy śmierci”
  2. Zamordował 2-dniową córeczkę, więzienie wymierzyło sprawiedliwość
  3. A więc jednak! Więzienie za „polskie obozy zagłady”

14 gwiazd disco polo, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]


Co jest nie tak z tymi zdjęciami? Przypatrz się uważnie...

Źródło: msn.com