Wśród polskich artystów wielu jest takich, którzy nie sympatyzują z PiS. Choć nie mają dobrego zdania o władzy, ich wypowiedzi nie zakrawają o kontrowersje. Całkiem inaczej jest jednak z ostatnimi słowami Macieja Maleńczuka o partii rządzącej. Muzyk swoimi słowami porządnie rozjuszył prawicę.

Maciej Maleńczuk oświadczył, że choć w jego życiu wszystko jest poukładane, a PiS nie uprzykrza mu codzienności, należy patrzeć na to, co dzieje się wokoło. Jak natomiast twierdzi artysta, w Polsce sytuacja jest tragiczna. Jego zdaniem, w kraju żyje się znacznie mniej wygodnie. Dobitnie przyznał się też do swojej nienawiści do partii Kaczyńskiego.

W Polsce żyje się teraz mniej wygodnie. Patrząc szerzej, to nienawidzę PiS-u. Nienawidzę wszystkiego, co oni robią, bo to jest dwulicowość. Gdyby to było szczere, to byłbym w stanie to przyjąć – mówi Maleńczuk.

Co więcej, muzyk zapowiedział, że choć nie ma problemów z władzą, coraz poważniej myśli o emigracji z kraju. Obawia się bowiem, że PiS wyprowadzi Polskę z Unii Europejskiej, a to dla niego byłoby już przekroczeniem pewnej granicy w polityce. Prawicowcy, którzy już zdążyli znienawidzić artystę, liczą na to, że ten wyjedzie z kraju.

Całkiem prawdopodobne, że PiS wyprowadzi Polskę z Unii Europejskiej. Dlatego też myślę o emigracji – stwierdził muzyk.

Zobacz również

źródło: msn.com

To trzeba zobaczyć! Najlepsze memy z Kaczyńskim w "patriotycznym płaszczu"

Zobacz również