Staranował przechodniów, dzieci wśród ofiar. Trwa policyjna obława

Staranował przechodniów, dzieci wśród ofiar. Trwa policyjna obława

Policja poszukuje kierowcy, który staranował przechodniów. Co gorsza, wśród ofiar tego zdarzenia są dzieci. Winny zbiegł, dlatego wciąż trwają działania służ porządkowych.

Do tragedii doszło w sobotę wieczorem przy ul. Dąbkowej w Skalmierzycach koło Ostrowa Wielkopolskiego. Czteroosobowa rodzina szła poboczem, gdy nagle wjechał w nich samochód osobowy. W wyniku wypadku ranna została kobieta i jej dwuletnie dziecko. Strażacy musieli wyciągać ją i dziecko spod rozbitego auta. Oboje w stanie ciężkim trafili do szpitala. Szczęście w nieszczęściu - ojciec i drugie potrącone dziecko nie ponieśli większych obrażeń.

Ostrów Wielkopolski świadkiem tragedii

- Kierujący nissanem qashqai uderzył w kobietę prowadzącą wózek - mówił Wirtualnej Polsce dyżurny policji w Ostrowie Wielkopolskim, komentując wypadek. Następnie kierowca zjechał z jezdni i zatrzymał się na przydrożnym drzewie, nie udzielając żadnej pomocy poszkodowanym. Zanim przyjechały służby, mężczyzna zbiegł z miejsca wypadku, najprawdopodobniej bojąc się odpowiedzialności. Aktualnie policja aktywnie poszukuje zbiegłego kierowcy. Jak sami mówią: "Wiemy, gdzie może się znajdować, ale wciąż go poszukujemy".

  1. Strzelanina w galerii handlowej! Ogromna ewakuacja
  2. Tragedia na południu Polski. Dzieci wśród ofiar
  3. Grupa Wyszehradzka się wali. Ludzie wyszli na ulice
  4. PiS bierze się za ciężarne. Kobiety w ciąży stracą pracę
Źródło: wiadomosci.wp.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu