Stanowski szokuje. "Szary Człowiek NA SZCZĘŚCIE był na tyle pierdo*lnięty, żeby..."

Stanowski szokuje. "Szary Człowiek NA SZCZĘŚCIE był na tyle pierdo*lnięty, żeby..." Źródło: Foto: Facebook

Fani i obserwatorzy kariery Krzysztofa Stanowskiego nie mogą przestać przecierać oczu ze zdumienia. Ostatni wpis dziennikarza na jego profilu na Twitterze wywołał niesmak i zdumienie. 

Muzyk Jacek Kleyff nagrał piosenkę upamiętniającą Piotra Szczęsnego, mężczyznę który 19 października przyszedł przed Pałac Kultury, oblał się łatwopalnym płynem i podpalił. Przewieziono go do szpitala, gdzie nie odzyskawszy przytomności zmarł po 10 dniach. Szczęsny zostawił list, w którym wyjaśniał, że ten desperacki czyn jest jego protestem wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości.

"Na szczęście był na tyle pierd**nięty, by zabić siebie, a nie kogoś innego"

Zbulwersowany najnowszym utworem Kleyffa Stanowski dał upust swojej irytacji poprzez wpis na Twitterze: - Możecie mnie nazwać gnidą, ale nie mogę już tego czytać. Facet, który się podpalił, był pierd****". Na szczęście na tyle pierd****, by zabić siebie, a nie kogoś innego. Granie nim, to jak granie kiedyś Kononowiczem, tylko x1000 - napisał dziennikarz. Post wywołał lawinę komentarzy oburzonych tym internautów. Czytelnicy zadeklarowali, że zgłoszą ten post do administracji. Stanowski został nazwany prostakiem pozbawionym emocji i wrażliwości. Pojawiły się podniesione głosy, że o zmarłych nie powinno mówić się źle, a tym bardziej nie nazywać ich pierd**niętymi.

Idźcie się podpalić tak, jak on

Niezrażony dziennikarz brnął dalej w swojej wypowiedzi: - Skoro gość był zdrowy i wy też jesteście zdrowi... I skoro nienawidził PiS-u i wy też nienawidzicie PiS-u... Skoro mu było w kraju duszno i wam też też jest duszno... To idźcie się wszyscy wy zdrowi ludzie podpalić tak jak on. Tylko bez głupich wymówek (pisownia oryginalna) - odpowiedział w komentarzach Stanowski.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News