Znany dziennikarz ATAKUJE Mackiewicza. "Jak go cudem uratują, to niech..."

Znany dziennikarz ATAKUJE Mackiewicza. "Jak go cudem uratują, to niech..."

Znany dziennikarz i publicysta, Krzysztof Stanowski, wywołał oburzenie swoim atakiem na Tomasza Mackiewicza, himalaistę, który utknął na szczycie góry Nanga Parbat. Według dziennikarza, jeśli mężczyznę cudem uda się uratować, to powinien zwrócić pieniądze, które wydano na jego ratunek. 

Stanowski atakuje

Cały internet jest wypełniony wyrazami wsparcia dla Tomasza Mackowicza. Nikt z osób publicznych nie zdecydował się na jakiekolwiek słowa krytyki wobec himalaisty, który utknął na szczycie góry Nanga Parbat. Wyłamał się jedynie Krzysztof Stanowski, który ogłosił, że są osoby bardziej potrzebujące niż Tomasz Mackiewicz, a na ich ratunek nie ma wystarczających środków. - Mam nadzieję, że jakimś cudem uratują tego Polaka z Nanga Parbat. I mam nadzieję, że potem będzie spłacał koszt akcji. Wchodzę na Się Pomaga i widzę ludzi, którym trzeba pomóc finansowo nie dlatego, że poszli tam, gdzie się nie chodzi - napisał Stanowski wywołując falę oburzenia. Zobacz także: Obrzydliwe! SKANDAL z akcją ratunkową Mackiewicza, płakać się chce - By wypowiadać się na temat himalaizmu to trzeba się na tym znać a nie szukać atencji kontrowersyjnym postem. Wyprawa była ubezpieczona ale nie na przelot heli z oddalonego sporo K2 do Tomka. Zastanawiałem czy jest Pan dobrym dziennikarzem czy zwykłym pismakiem i teraz już wiem - odpowiedział jeden z internautów na Twitterze inicjując dyskusję o ubezpieczeniach.

Burza w sieci

Wpis Stanowskiego wywołał potężną burzę w sieci. Część internautów stanęła po stronie publicysty, ale wielu użytkowników Twittera uznało, że wpis był skandaliczny i nie na miejscu. Komentowano, że na takie opinie jest miejsce w przestrzeni publicznej, ale Stanowski powinien wstrzymać się z tego typu wpisami przynajmniej do czasu zakończenia akcji ratunkowej. Teraz internet wypełniony jest wyrazami wsparcia. Polacy w napięciu oczekują na rozwiązanie sytuacji i wciąż mają nadzieję, że Tomasz Mackiewicz jakimś cudem zostanie uratowany przez dzielną ekipę. Zobacz także: Nowe FATALNE wieści o Mackiewiczu. Ostatni SMS Krzysztof Stanowski Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu