Stanisława Celińska ujawniła piorunującą prawdę. Miała nadzieję, że córka i mąż jej przebaczą

Stanisława Celińska ujawniła piorunującą prawdę. Miała nadzieję, że córka i mąż jej przebaczą Źródło: PIOTR GRZYBOWSKI East News

Stanisława Celińska jakiś czas temu zniknęła ze świata show-biznesu, w którym była obecna od 1968 roku. Od czasu debiutu aktorka zagrała w niezliczonych produkcjach filmowych i serialowych. Jej fenomenalne kreacje aktorskie były wielokrotnie nagradzane, także odznaczeniami o randze państwowej. Twórczość Stanisławy Celińskiej znają zarówno dorośli, jak i dzieci, które słyszały głos kobiety w wielu popularnych animacjach Walta Disneya.

Stanisława Celińska jest znana z produkcji takich jak: „Pieniądze jednak to nie wszystko" w reżyserii Juliusza Machulskiego, „Panny z Wilka" Andrzeja Wajdy i „Miłość ci wszystko wybaczy" Janusza Rzeszewskiego. Fani cenią nie tylko jej zdolności aktorskie, ale także mocny głos, który został utrwalony w licznych utworach muzycznych. Krytycy oceniający występy gwiazdy podczas licznych Przeglądów Piosenki Aktorskiej chwalili jej zdolności interpretacyjne i charyzmatyczną osobowość. Jej krótki, efektowny występ z piosenką "Uśmiechnij się! Jutro będzie lepiej!" z 1994 roku przeszedł do historii polskiej kultury. Niewiele osób wie, że do pewnego momentu życiem aktorki kierowało zgubne zaburzenie.

Stanisława Celińska przerwała milczenie

Miesiące od czasu wybuchu pandemii koronawirusa są dla Stanisławy Celińskiej czasem relaksu i odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody. Od maja mieszka w domku letniskowym na działce. Dni spędza na czytaniu, pisaniu, pracach w ogrodzie i opiece nad dwoma ukochanymi psami. Dla zachowania zdrowia stara się każdego dnia robić coś konstruktywnego. Korzysta także z usług bioenergoterapeuty. Mimo, że aktorka ma już 73 lata, czuje się znakomicie i docenia pewne korzyści związane z życiem w podeszłym wieku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Dla mnie starość ma dużo plusów: mądrość, duchowość, wewnętrzny spokój, dystans do świata. A pamiętam, jak mając niewiele ponad 20 lat, jechałam na festiwal filmowy do Cannes z filmem „Krajobraz po bitwie". Zamiast cieszyć się z tego, że zdarzyła mi się taka przygoda, tworzyłam w głowie problemy (...). A teraz jestem na takim etapie życia, że zawsze myślę, że szklanka jest do połowy pełna - powiedziała Stanisława Celińska w rozmowie z portalem Pomponik.

Niedawno aktorka ujawniła porażającą prawdę na temat nałogu, z którym zmagała się przed ponad trzydziestoma laty. Czasy, w których wyszła za mąż, urodziła dzieci i osiągnęła spektakularny sukces, przypłaciła nadużywaniem alkoholu. Stanisława Celińska przyznała, że piła na umór i stoczyła się na dno. Ze swoim uzależnieniem walczyła samotnie, nie chciała brać udziału w zebraniach AA. Uznała, że jej drogą do czystości będzie wybaczenie ze strony męża i ukochanych dzieci. Uważa, że nałóg zrobił największą krzywdę właśnie jej pociechom, które były wówczas bardzo małe. Na szczęście, rodzina nie zostawiła jej samej w potrzebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent właśnie podpisał, radykalna decyzja. Wiele rodzin przeciera oczy ze zdumienia

2. Większość osób wyrzuca skórkę od banana. Duży błąd, ponieważ można ją wspaniale wykorzystać

W 1988 roku, w wieku 41 lat, udało jej się definitywnie skończyć z sięganiem po napoje alkoholowe. Od tej pory jest zdeklarowaną abstynentką. Jej wstręt do środków odurzających jest tak wielki, że nie używa nawet perfum na bazie alkoholu. Trzeźwość Stanisławy Celińskiej pozwoliła naprawić napięte relacje pomiędzy domownikami. Przyznaje, że nie lubi opowiadać o swoich doświadczeniach, ale dzielenie się przykrymi wspomnieniami jest dla niej formą misji. Chce nieść pomoc innym uzależnionym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  2. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się figurą. Gorące zdjęcie, co za uroda (FOTO)
  3. Wyciekły szczegóły dot. pogrzebu brata papieża. Porażająca decyzja Benedykta XVI, wierni nie mogą uwierzyć
  4. Trwa pilna akcja służb na południu Polski, konieczna ewakuacja 1000 osób. Przy szkole znaleziono niewybuch.
  5. Sanepid alarmuje, wykryto nowe ognisko koronawirusa. Proboszcz zakażony, pilnie poszukiwani wierni
  6. Przykre doniesienia o Beacie Kozidrak. Nic już nie da się zrobić, kulisy są wstrząsające. Powiedziała za dużo?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News