"Przeszłość mam piękną". Zaskakujące słowa Piotrowicza na pożegnanie z Sejmem

"Przeszłość mam piękną". Zaskakujące słowa Piotrowicza na pożegnanie z Sejmem Źródło: Screen/Youtube/Telewizja Republika

Stanisław Piotrowicz przez wiele osób uważany jest za największego przegranego tych wyborów. Polityk pożegnał się z Sejmem, używając naprawdę zaskakujących słów. Z pewną dozą sentymentalizmu patrzy na swoją karierę.

Stanisław Piotrowicz odniósł się do wyniku wyborów, w których poniósł sromotną porażkę. Wiele osób może być zaskoczonych, w jaki sposób pożegnał się z Sejmem. Polityk powspominał bowiem swoje zasługi i przyznał, że miał piękną przeszłość.

Stanisław Piotrowicz nie został wybrany 

Stanisław Piotrowicz uważany jest przez wielu za jednego z największych przegranych ostatnich wyborów. Startował w okręgu nr 22 (Krosno) i uplasował się zaledwie na 9 miejscu spośród kandydatów PiS-u. Po dwóch kadencjach będzie musiał pożegnać się z Sejmem

Wygląda na to, że polityk nie rozpacza po tej porażce. Podczas rozmowy z dziennikarzami przyznał, ze nie ma sobie nic do zarzucenia. W sentymentalny sposób opowiadał natomiast o swoich osiągnięciach, które przysłużyły się Polsce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Przeszłość mam piękną"

Stanisław Piotrowicz sądzi, że nie otrzymał wystarczająco dużo głosów, żeby uzyskać mandat posła tylko dlatego, że startował z niezwykle mocnej listy. Wyjawił także, że nie za bardzo miał czas na angażowanie się w kampanię wyborczą, bo był zajęty obowiązkami w KRS. 

Wypowiedzi polityka na swój temat pełne są komplementów i dumy. Można odnieść nawet wrażenie, że uważa się on niejako za bohatera, który bronił konstytucyjnych wartości przed atakami opozycji. Jeden z dziennikarzy zapytał go, czy nie sądzi, że przeszłość przeszkodziła mu w reelekcji, a warto przypomnieć, że Piotrowicz był prokuratorem w okresie PRL-u. 

- Przeszłość mam piękną. Żeby niektórzy mogli działać w opozycji i uniknąć odpowiedzialności karnej, potrzebni byli tacy ludzie jak ja - brzmiała odpowiedź polityka, która według wielu odbiorców była nieco zbyt bezczelna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Zapowiedział, że po męczącej kampanii wyborczej zamierza trochę odpocząć i zregenerować siły. W żaden sposób nie zdradził, jakie są jego dalsze, polityczne plany. Podczas ostatnich wyborów zdobył 10 293 głosów, co okazało się niewystarczające, aby dostać się do Sejmu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Teściowa zamontowała ukrytą kamerę, bo nie ufała zięciowi. Nie mogła uwierzyć, gdy odkryła, co robi z 15-letnią sąsiadką
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Źródło: Wprost

Następny artykuł